W Karkonoszach zima, a jak zima to i bałwan

Piotr Słowiński | Utworzono: 2017-11-14 21:50 | Zmodyfikowano: 2017-11-14 17:13
A|A|A

Prognoza pogody:

W nocy zachmurzenie duże, tylko początkowo na wschodzie regionu większe przejaśnienia. W drugiej połowie nocy lokalnie słabe opady deszczu. Temperatura minimalna od 1°C do 3°C, wystąpi w pierwszej
połowie nocy. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i zachodni. W dzień zachmurzenie duże. Lokalnie słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 5°C do 8°C. Wiatr słaby, południowo-zachodni.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego

W nocy zachmurzenie duże, tylko początkowo na wschodzie regionu większe przejaśnienia. W drugiej połowie nocy lokalnie, głównie na zachodzie, słabe opady deszczu. Temperatura minimalna od -2°C do 1°C, wystąpi w pierwszej połowie nocy. Wiatr słaby, południowo-zachodni. W dzień zachmurzenie duże, po południu możliwe większe przejaśnienia. Lokalnie słabe opady deszczu, zwłaszcza w pierwszej połowie dnia. Temperatura maksymalna od 3°C do 6°C. Wiatr słaby, zmienny z przewagą południowo-zachodniego. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) w drugiej połowie nocy i początkowo w dzień możliwe słabe opady śniegu. Wzrost temperatury od -3°C w nocy do 0°C w dzień. Wiatr w nocy dość silny, w porywach do 55 km/h, w dzień słaby i umiarkowany, północno-zachodni.

Warunki biometeorologiczne: obojętne.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama