200 osób wystartowało w Biegu Walentynkowym Radia Wrocław [WIDEO, ZDJĘCIA]

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2018-02-12 08:40 | Zmodyfikowano: 2018-02-11 10:10
A|A|A

Fot: A. Owczarek

Za nami tradycyjny Bieg Walentynkowy Radia Wrocław. Rywalizacja na 4-kilometrowej trasie odbyła się na radiowej ścieżce biegowej we wrocławskim Parku Zachodnim. Poranny chłód nie wystraszył uczestników. W imprezie wzięło udział 200 osób. Dominowali biegacze z Wrocławia, ale pojawili się także goście i z innych części Dolnego Śląska oraz spoza naszego regionu. Były atrakcyjne pakiety startowe, profesjonalna biegowa rozgrzewka oraz dużo emocji i radości na trasie.

Charakter imprezy sprawił, że szczególnie dopingowaliśmy biegnące pary. Dla wszystkich, którym dystans udało się pokonać w duecie z nieprzerwaną tasiemką przygotowaliśmy niespodzianki na mecie.

Dodatkowe nagrody były przewidziane dla posiadaczy najbardziej nietypowych  przebrań karnawałowych.


Najszybszy podczas Biegu Walentynkowego Radia Wrocław okazał się Tomasz Kmita. Zawodnik z Jastrzębia Zdroju blisko 4-kilometrową trasę pokonał w 13 minut i 30 sekund.

Wśród pań jako pierwsza linię mety przebiegła Joanna Hoja z Wałbrzycha. Klasyfikację biegających duetów wygrali natomiast Katarzyna Kochman i Filip Gomułkiewicz z Wrocławia.

Pełne wyniki biegu TUTAJ

Kolorytu imprezie dodawali fantastycznie poprzebierani biegacze. Na trasie można było spotkać m.in. sobowtóra Charliego Chaplina, były także postaci z bajek, filmów oraz w strojach z epoki. Nagrodę za swój bardzo oryginalny stró otrzymali m.in. Kasia Piskorz i Adama Piskorz z Wójcic:

Na bieg zapraszali sponsorzy:

Partner Medyczny Biegu:

 

Poniżej galeria zdjęć z niedzielnych zawodów:

Kolejny bieg Radia Wrocław odbędzie się 15 kwietnia na naszej ścieżce Między Mostami.  Tym razem zapraszamy do udziału w tradycyjnym Biegu Wiosennym.

ZOBACZ: Za nami II edycja Biegu Walentynkowego Radia Wrocław (ZDJĘCIA, FILMY)

 

REKLAMA
Reklama