Nieudany debiut Claxtona. Turów przegrał we własnej hali.

Gregor Niegowski | Utworzono: 2017-12-02 21:21 | Zmodyfikowano: 2017-12-02 21:33

Do zwycięstwa gości poprowadził zdobywca 26 punktów D.J. Shelton. Dla pokonanej drużyny 22 punkty rzucił Bradley Waldow.

Pierwsza kwarta była wyrównana, dopiero w drugiej odsłonie zawodnicy Jacka Winnickiego zaczęli punktować zgorzelczan. Zaliczyli serię 11:0 i do przerwy prowadzili 12 oczkami.

Po przerwie Turów się obudził. Pod koszem rządził Bradley Waldow, który poprowadził swój zespół nie tylko do wysokiego zwycięstwa w trzeciej partii, ale gospodarze wyszli na prowadzenie w meczu.

Wszystko posypało się w ostatniej odsłonie meczu. Goście trafili aż 6 trójek, co dało im ostatecznie wysokie zwycięstwo.

W roli pierwszego trenera PGE Turowa Zgorzelec zadebiutował Michael Claxton.

Liderem tabeli jest Anwil Włocławek, który ma 17 punktów - tyle samo co King Szczecin. Turów jest szósty (15 pkt).