Szczypiornistki Zagłębia zagrają z AZSem Koszalin.

Robert Skrzyński, inf. prasowa | Utworzono: 2018-01-13 07:30 | Zmodyfikowano: 2018-01-13 07:30

Dla Zagłębia będzie to drugie spotkanie o punkty w nowym roku, pierwsze rozegrało na wyjeździe w dalekiej Kościerzynie. Mecz 13. kolejki zapowiada się dużo ciekawiej, gdyż zarówno Metraco Zagłębie Lubin, jak i AZS Koszalin zapowiadają walkę o najwyższe cele. Jak na razie na lepszej drodze ku temu jest ekipa z Lubina, wraz z MKSem Lublin jest głównym kandydatem do złota.

Metraco Zagłębie Lubin plasuje się obecnie na drugim miejscu w tabeli PGNiG Superligi Kobiet ze stratą tylko punktu do zespołu z Lublina.

AZS Koszalin punktował w ostatnich meczach, ale nie zaznała smaku zwycięstwa. W spotkaniach z Pogonią Szczecin i Startem Elbląg decydowały rzuty karne. Wcześniej koszalinianki przegrały jeszcze z MKSem Lublin, a w międzyczasie pokonały na wyjeździe UKS Kościerzyna.

Metraco Zagłębie Lubin wygrało pięć ostatnich meczów z ekipą z Koszalina. Ostatni raz akademiczki triumfowały 20 stycznia 2016 roku.

Początek meczu Metraco Zagłębia z AZSem o 18.

W innych meczach szczypiornistek KPR Kobierzyce zagra o 17 z MKSem Lublin, a KPR Jelenia Góra będzie walczył na wyjeździe z Piotrcovią.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.