O "Mojej córce komunistce" w Radiu Wrocław Kultura [ZOBACZ]

jk | Utworzono: 2018-01-19 17:40 | Zmodyfikowano: 2018-01-19 17:40

- W książce przedstawione jest trzydzieści lat z życia kobiety, od PRLu do czasów nam współczesnych – opowiada o swojej najnowszej powieści Agnieszka Wolny-Hamkało. „Moja córka komunistka" to historia Anny – wrażliwej dziewczyny, wychowywanej przez punkowych bardów swojej epoki i napędzanej przez folkową, magiczną religijność.

 

Wrocławska pisarka – Agnieszka Lingas-Łoniewska tym razem napisała sensacyjny thriller z wątkiem miłosnym w tle. – W książce mamy do czynienia z seryjnym mordercą, a tropy w śledztwie prowadzą do pewnej bieszczadzkiej sekty – tak o swojej najnowszej powieści, pt. „W szponach szaleństwa", autorka opowiadała w Radiu Wrocław Kultura. 

 

- Chcemy wyjść poza schemat myślenia o bibliotece i przybliżać ludzi do nowych technologii – mówi na naszej antenie Aneta Siwka, kierownik wrocławskiego Centrum Innowacji PRZEJŚCIE. Oferta nowej filii Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu obejmuje m.in. edukację czytelniczą i medialną, projektowanie gier 

Program literacki w Radiu Wrocław Kultura prowadzą: Jacek Antczak, Bartek Synowiec i Łukasz Śmigiel. Zapraszamy w każdy czwartek od godz. 16.00 do 19.00 (powtórka programu w piątki od g. 8.00 rano).

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.