Alicja Tchórz tworzy projekt, który pomoże sportowcom

| Utworzono: 2018-01-19 19:40 | Zmodyfikowano: 2018-01-19 19:40
A|A|A

Alicja Tchórz, czołowa polska pływaczka reprezentująca Juvenię Wrocław, powołała stowarzyszenie polskich zawodników "Nasi Mistrzowie".

- Znajdą się tam profile zawodników, łatwa wyszukiwarka, samouczki jak się promować w mediach oraz taka strona dla sponsorów, która będzie też uczyła, że warto inwestować w sport, bo to jest dobra forma reklamy.

Wspierają ją w działaniu znajomi i przyjaciele m.in. z profesjonalnej grupy marketingowej. Do tego dochodzą graficy i prawnicy. Wszyscy to ludzie pełni pasji. W tym gronie jest Tomasz Nietubyć, który współpracuje od lat z mecenatem sportu.

- Nowy projekt wypełnia pewną lukę na rynku - mówi Nietubyć:

- To wynika z potrzeby, potrzeby, którą ja identyfikuje jako osoba, która wspiera sport i wykłada środki różne i wybiera inicjatywy. Szukanie sytuacji takiej typowej win-win jest sposobem na to, żeby uczynić mecenat sportowy i sponsoring sportowy bardziej przystępnym i dostępnym.

Dodatkowo portal będzie służyć pomocą w nawiązaniu współpracy miedzy sportowcem i sponsorem. Zainteresowanie projektem wyrazili czołowi polscy pływacy, judocy, zapaśnicy, uczestnicy Igrzysk Olimpijskich.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama