Natalia Czerwonka piąta na 1000 metrów w Erfurcie

| Utworzono: 2018-01-21 19:05

W grupie B na dystansie 3000 m najszybsza była Katarzyna Bachleda-Curuś z czasem 4:11,24. Szóste miejsce zajęła Czerwonka (+2,52 sek.), 10. - Katarzyna Woźniak (+5,07 sek.), a 11. - Magdalena Czyszczoń (+5,35 sek.).

Dziś w zmaganiach w sportach zimowych prezentowali się także inni zawodnicy z Dolnego Śląska. W rywalizacji biathlonowego Pucharu Świata w Anterselvie w biegu ze startu wspólnego na dystansie 12,5 kilometra pierwsza na mecie zameldowała się Białorusinka Daria Domraczewa. Weronika Nowakowska z Dusznik Zdroju zajęła przedostatnie, 29 miejsce.

Reprezentant Włoch Dominik Fischnaller był najlepszy w rywalizacji jedynek podczas zawodów saneczkarskiego Pucharu Świata w norweskim Lillehammer. Reprezentanci Polski zajęli odległe lokaty. 28 był Maciej Kurowski ze Śnieżki Karpacz.