Kontrolerzy poszukiwani

| Utworzono: 2018-02-01 14:50 | Zmodyfikowano: 2018-02-01 13:26
A|A|A

Bilety do kontroli- na te słowa niejednemu pasażerowi serce zaczyna bić szybciej. Teraz role mogą się odwrócić, bo wrocławskie MPK prowadzi nabór na stanowiska kontrolerów biletów. Nie ma wymagań dotyczących płci czy wieku, poszukiwane są osoby dyspozycyjne, stanowcze, znające miasto i przepisy prawne. Zainteresowani powinni umieć też reagować w stresowych sytuacjach, a mile widziana jest znajomość języka obcego. Zapytaliśmy wrocławian czy uważają że takie stanowisko jest atrakcyjne.

- Na pewno trudna, bo trzeba kontrolować o różnych porach. 

Zarobki, które mogą być atutem tego stanowiska wynoszą około 3 tysiące złotych netto. Czy zależą od ilości przyłapanych bez biletu pasażerów mówi Tomasz Śpiewak z MPK Wrocław.

- Kontrolerzy wynagradzani są w systemie podstawa plus premiera. Można powiedzieć, że kontrolerzy są wynagradzani w systemie premiowania za wystawione wezwania do zapłaty. - Na nowych kontrolerów czeka szereg szkoleń zarówno teoretyczne jak i praktyczne- mówi Tomasz Śpiewak z MPK Wrocław.

- Także przyglądają się pracy kontrolerów, którzy już pracują na tym stanowisku.

Zarobki które czekają na przyszłych kontrolerów to około 3 tysiące złotych netto, składają się z podstawy oraz premii uzależnionej od ilości wystawionych pasażerom wezwań do zapłaty. Nabór potrwać ma jeszcze około tygodnia.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama