Szczypiorniści Chrobrego przegrali z Górnikiem Zabrze

Robert Skrzyński | Utworzono: 2018-02-27 20:10

Zespół Chrobrego nie był faworytem w konfrontacji z Górnikiem Zabrze. Wyrównana walka trwała do 9. minuty, gdy na tablicy wyników był remis 3:3. Później zespół Górnika uzyskał prowadzenie i potrafił je powiększać. W 20. minucie po trafieniu Aleksandara Tatarincewa było już 10:4 dla gości. Zabrzania grali skutecznie tak w ataku, jak i obronie i zakończyli pierwszą połowę golem Marka Daćki. Po 30 mninutach Górnik prowadził 18:11.

W drugiej części spotkania Górnik utrzymywał przewagę, a zespół Chrobrego nie był w stanie zbliżyć się do rywali. Jeszcze na 10. minut przed końcem Chrobry przegrywał 17:23. W ostatnich dziesięciu minutach Chrobry zdobył tylko dwie bramki, a stracił aż 8 i ostatecznie przegrał 19:31.

Chrobry Głogów – Górnik Zabrze 19:31 (11:18).

Najwięcej bramek: dla Chrobrego - Mateusz Rydz 6, Kamil Sadowski 5, Adam Babicz 3, dla Górnika - Marek Daćko i Łukasz Gogola po 6, Juri Gromyko 5, Bartłomiej Tomczak 3.