Nowe pozycje w ramówce Radia Wrocław. Wracają Loża Szyderców i Rockowe Młyńskie Koło

Radio Wrocław | Utworzono: 2018-03-04 16:34 | Zmodyfikowano: 2018-03-04 16:35
A|A|A

Tomasz Sikora i Piotr Osowicz (fot. Andrzej Owczarek)

To nie wszystko. Na antenę Radia Wrocław wraca także Loża Szyderców. Program poprowadzą: Piotr Osowicz i Tomasz Sikora. Będą również "Rozmówki czesko-niemieckie" i więcej publicystyki. A w soboty i w niedziele wraca "Popołudnie kibica".

Bądźcie z nami, a szczegóły sprawdzajcie w naszej RAMÓWCE. A poniżej pierwsze szczegóły od autorów:

Artur Młyński, doskonale znany Słuchaczom Radia Wrocław wraca ze swoim rockowym programem. Rockowe Młyńskie Koło w każdy czwartek od godz. 22.00 do północy!

Krzysztof Pełech: We wtorki od godz. 22.00 zapraszam do świata muzyki nie tylko gitarowej. "Strefa Pełecha" to moja osobista, bezkompromisowa selekcja kompozycji muzycznych.

Mimo, że gitara jest moim głównym narzędziem pracy, słucham muzyki różnorodnej, nie ma tutaj ograniczeń stylistycznych czy gatunkowych. Liczy się sens, brzmienie, ekspresja, artykulacja, dramaturgia...W mojej strefie nie usłyszycie muzyki prymitywnej, nie interesują mnie kompozycje mało skomplikowane harmonicznie, uwielbiam piękne melodie i złożone podziały rytmiczne.

Lubię być zaskakiwany nagłymi zwrotami akcji. Od wielu lat prowadzę intensywne poszukiwania, spędziłem dziesiątki godzin zagrzebany w regałach płytowych sklepów muzycznych na całym świecie. Z wielką radością podzielę się z Wami moimi odkryciami muzycznymi i jestem pewien - wiele z tych płyt będziecie chcieli mieć i będziecie do nich wracać!

Andrzej Patlewicz: Zapraszam w każdą niedzielę po godz. 21.00 na "Różne Barwy Jazzu" w Radiu Wrocław.

Jazz to nieograniczona przestrzeń, w której zawierają się dźwięki, emocje i inspiracje pochodzące ze wszystkich możliwych źródeł. To brzmienia akustyczne, elektryczne i ludzki głos w przeróżnych emocjonalnych odcieniach.

To także melancholijne ballady i wirtuozowskie frazy ubrane w najbardziej kolorowe harmonie jakie można sobie wyobrazić. To po prostu JAZZ we wszystkich jego przejawach. Mam ogromną przyjemność prezentowania Państwu tego intrygującego świata dźwięków już od 11 marca w każdy niedzielny wieczór po 21.00.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~kojot
2018-09-06 21:08:43
z adresu IP: (78.22.xxx.xxx)
Ocena: 0
Najlepsze radio na swiecie! W komplecie. Krutkie haiku = Q :-)
~Magda
2018-04-08 11:48:58
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 0
Zlikwidujcie w końcu ten idiotyczny podkład w serwisach informacyjnych.
~Wiesiek
2018-04-02 16:03:08
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 4
Same młode nowe dziouchy w radiu, super
~Monia
2018-03-28 18:16:50
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 11
O rany, wróciło PRAWIE dawne, stare , dobre radio Wrocław ! Nie do wiary, super , że jest znowu Węgrzyn i puszcza fajną, rockową muzykę , a nie sieczkę okropną. Gdyby jeszcze pani Ania Geryn wróciła ....
~Misio
2018-03-19 18:11:59
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 17
W miarę ok, ale panowie mogliby więcej gadać i odbierać telefony zamiast słuchać całych piosenek w czasie programu i oglądać tv wiszący na ścianie. Program trwa tylko i godz. trzeba trochę więcej dać z siebie panowie, wykorzystać czas na maxa, a nie aby dotrwać szybko i jakoś do końca.
~Krycha
2018-03-13 17:55:31
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 20
No panowie szydercy wrócili pomału do formy
~Ktoś
2018-03-11 13:51:18
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 14
Ooo, wróciło Studio 202, czyli wygląda na to, że ramówka wraca pomału do stanu sprzed paru lat. A co z Markową niedzielą?
~Poświętne
2018-03-10 00:53:26
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 12
Nie, tylko nie popołudnie kibica!!!!! To straszne nudziarstwo. Wcześniej było lepiej. Komu to przeszkadzało???
~Leszek
2018-03-09 18:13:42
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 24
Ciekawy jestem kto układał nową ramówkę radia? Jolanta Piątek? Dlaczego w piątek nie ma Loży Szyderców a zamiast tego nudny program dla garstki słuchaczy rozmówki niemiecko- czeskie? To właśnie w piątek po pracy ludzie są zmęczeni i chcą się rozerwać, pośmiać, powinna być wtedy Loża ! Dlaczego Loża jest o 17 , a nie jak kiedyś o 18 ? Do 17 dużo ludzi pracuje, albo wraca z pracy i nie może słuchać Loży, 18 była porą idealną.
~ACHA
2018-03-08 20:49:05
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 24
To już wszystko jasne, pan Osowicz wrócił , bo jest nowa prezes radia....to już Duda nie jest? dlatego pan Piotr powrócił
~Uważny
2018-03-08 13:33:55
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 18
No wczoraj było już lepiej, panowie się rozkręcają
~mimi
2018-03-07 08:55:26
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: 4
Ciekawe kto układa poranną muzykę-bo to totalne DNO.Dziękuję.
~Pierwsze koty za płoty
2018-03-06 19:36:57
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 14
No koledzy muszą się jeszcze rozkręcić, jeszcze nie są w formie. Muszą zacząć więcej komentować wydarzenia dnia, tak jak kiedyś, a nie gadać o niczym
~jp3
2018-03-06 14:26:12
z adresu IP: (194.181.xxx.xxx)
Ocena: 8
Święte słowa o prawie do wypowiedzi i publicznym radiu finansowanym z naszych pieniędzy (pod warunkiem, że ktoś płaci abonament). Ja płacę, więc chcę słuchać Pana Sikory, Pani Piekarskiej też.
~Ktoś
2018-03-06 12:13:48
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 9
Oj widzę z wypowiedzi innych, że tak szybko panu Sikorze nie będzie wybaczone
~Kontroler
2018-03-06 10:49:08
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 5
Telefon 339-90-60 nie działa. Celowo? Nie będzie kontaktu ze słuchaczami na żywo?
~Riko
2018-03-06 05:52:42
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 3
Popoludnie Kibica- pamietacie mecze Sparty komentowane przez Pietraszka? A w studiu rządzili Swendrowski Kulinski i Maciek Żyłka. To były piękne czasy!!!!
~Priorytet
2018-03-05 23:05:41
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 9
Magda Piekarska odchodzi z tego radia I szafa gra.
~A co z Dutkiewiczem?
2018-03-05 22:32:02
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 8
Nie godzi się tak przestać z dnia na dzień jego tubą. Co będzie robił np. pan redaktor Przemek Gałecki informujący nas o sukcesach magistratu, nie gorzej niż austriackie media o sukcesach CK w 1 wojnie światowej.
~Jarecki
2018-03-05 21:23:23
z adresu IP: (99.203.xxx.xxx)
Ocena: 7
No to może wróci dawne dobre radio i zaczne znowu słuchać . Fajnie by było żeby wróciły wieczory muzyczne z panem Janickim i Węgrzynem ,ale dobrze że chociaż Artur wraca...
~Nie chcę słuchać
2018-03-05 20:18:03
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 10
Pani Piekarskiej i Pana Sikory.
~słuchawka
2018-03-05 19:54:52
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: -3
na taką Lożę czekałam :)
~Adi
2018-03-05 19:21:28
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 0
A tak swoją drogą jestem ciekawy jak sobie dadzą w Loży radę z wolnością słowa, czy będzie cenzura....może się zdarzyć , że nie każdemu podoba się obecna rzeczywistość polityczna i będzie chciał trochę dać temu upust na antenie... i co wtedy? Panowie Szydercy pozwolą? pewnie będą unikać politycznych tematów
~papek
2018-03-05 19:16:14
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 2
idź być trolem gdzie indziej - wszyscy mają dosyć Twojego IP, które spamuje wszędzie gdzie się da. Jesteś żałosny
~Ona
2018-03-05 18:49:53
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 4
Tylko dlaczego odłączyli telefon , żeby nie można było dzwonić w czasie audycji? boją się na żywca?
~Ona
2018-03-05 18:48:53
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: -3
No nie wierzę ! Loża wróciła ! nie wierzę, wreszcie poszli po rozum do głowy...Czyżby to odwilż? O tak, niech wróci jeszcze Ania Geryn i będzie jak dawniej, czyli super. Znowu zacznę słuchać na stałe tego radia.
~Irka
2018-03-05 18:08:40
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -7
Loża jest super, fajnie że wrócił Pan Piotr, no i sikora też OK, Osa daj czadu!!
~Amon
2018-03-05 18:01:46
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: -7
Drobny krok dla radia - duza radosc dla sluchaczy -wiecej takich zmian
~ONI
2018-03-05 16:59:09
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -7
O tak! Pani Geryn i muzyka rockowa i jesteśmy w domu :)
~wert
2018-03-05 16:30:08
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: -6
jak jeszcze wróci muzyka rockowa i Anna Geryn to wrócą starzy wierni słuchacze :)
~speedway
2018-03-05 16:09:37
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 0
Najmilej wspominam czasy kiedy w Popołudniu Kibica leciały na żywo mecze Sparty. Całą młodość przy tym spędziłem. Podobno nawet w Czechach fani żuzla tego słuchali.
~Sla
2018-03-05 15:52:40
z adresu IP: (87.105.xxx.xxx)
Ocena: -6
Pełech? Jazz? Może znowu zacznę Was słuchać
~Czekam aż zniknie
2018-03-05 15:07:24
z adresu IP: (83.7.xxx.xxx)
Ocena: 14
Pani z Gazety Wyborczej.
~Diana
2018-03-05 14:08:05
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -14
widać, nie tylko ja się cieszę, że Pan Osowicz wraca !
~kasia
2018-03-05 13:54:45
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: -8
Osowicz bez Ciebie Loża to zwykłe łóżko
~basia
2018-03-05 13:53:42
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: -9
Osowicz jesteś wielki!
~beatka
2018-03-05 13:53:13
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: -15
Osowicz the best
~Asia
2018-03-05 13:51:58
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: -7
Hura wraca Osowicz :)
~Lech
2018-03-05 13:48:26
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -8
Loża z Osą super ???? Koło Młyńskie będzie mielić jeszcze lepsza wiadomości ????????????
~mal
2018-03-05 13:26:45
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -11
Dziś wieczorem nie odkleję się od radia : 18:00-19:00. Jestem bardzo za !!!!!!
~jonatan
2018-03-05 09:59:14
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 0
A czy studio 202 dalej jest o nieprzyzwoitej sobotnio wczesnoporannej porze? Czy może przenieśli na normalną godzinę?
~mario
2018-03-05 09:12:19
z adresu IP: (193.239.xxx.xxx)
Ocena: -2
Ciekawe czy będzie poezja na zakończenie :)
~maski obłudy
2018-03-05 01:28:19
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: 10
patrz PTAK
~rpf
2018-03-04 23:34:51
z adresu IP: (77.254.xxx.xxx)
Ocena: -7
Ciekawi mnie, jak Pan Tomek Sikora nałoży na nowo maskę prześmiewcy po parunastu miesiącach wykonywania pracy, która przeczyła wszystkiemu temu, czemu antenowo hołdował w latach minionych, a co samo w sobie może stać się tematem do loży. Wielka radość z powodu powrotu Pana Piotra.
~anna
2018-03-04 21:36:26
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -17
a zmienią się dzingle i ta discopolowa muzyka? I czy wywiady nie będą już przerywane zbyt częstą muzyką? No i czy w tle wiadomości i rozmów będzie leciała irytująca muzyczka? Pożyjemy, usłyszymy :)
~Sabina
2018-03-04 19:39:13
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: -2
Bardzo się cieszę, że wracają programy, które bardzo lubiłam, że studio 202 też będzie o przyzwoitej porze, jeszcze ... słuchowisko, żeby tak chociaż godzinę później... Nastawiam budzik, a i tak w trakcie zasypiam, a tak nie może być... :). Łączę serdeczne pozdrowienia i najserdeczniejsze życzenia. Stara, wierna słuchaczka Radia Wrocław
~Marek
2018-03-04 18:53:34
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: 2
A co z piątkowymi raportami video radia Wrocław? Wrócą?
~Rafi
2018-03-04 18:33:00
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: -12
Wreszcie powraca Loża w składzie mistrzowskim.
~Stach
2018-03-04 17:37:17
z adresu IP: (185.122.xxx.xxx)
Ocena: -15
Loża w jedynym słusznym składzie:))
~Anka
2018-03-04 16:53:37
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -11
Brawo!