Krzysztof Hołowczyc stracił prawo jazdy. Rajdowiec komentuje

Piotr Kaszuwara | Utworzono: 2018-03-02 12:41 | Zmodyfikowano: 2018-03-02 12:41
A|A|A

fot. Ja Fryta/This file is licensed under the Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 Generic license.

Choć policja nie potwierdza, kim był mężczyzna, który wczoraj przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym ponad dwukrotnie, to Paweł Petrykowski z  Dolnośląskiej Policji informuje, że rzeczywiście doszło do takiego zdarzenia w Nowej Rudzie:

Hołowczyc mandatu nie przyjął, sprawa trafi do sądu.

A tak sprawę opisuje rajdowiec:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~xxx
2018-03-14 17:08:02
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 3
Zero honoru,zero wstydu. On sobie chyba wyobraża,że jego policja nie powinna zatrzymać za łamanie przepisów,bo był kiedyś znanym sportowcem. Arogancja i pycha.
~GGg
2018-03-13 21:11:56
z adresu IP: (109.199.xxx.xxx)
Ocena: 6
Mimo wyjaśnień to prędkość i tak była znaczna. Moim zdaniem rajdowiec nie może być ambasadorem bezpiecznej jazdy. Powinien oddać cała kasę, która za to otrzymał. Człowiek honoru.
~kobieta
2018-03-09 17:27:26
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
Czy każdy przystojny facet musi być tchórzem i kłamcą?Szkoda,taki ładny,a nic nie warty.
~WuYashi
2018-03-07 09:25:35
z adresu IP: (78.11.xxx.xxx)
Ocena: 0
Dura lex, sed lex Panie Chołowczyc. I dobrze.
~Dan
2018-03-04 08:50:32
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 5
Stajesz się tak wiarygodny jak jakość klocków, które reklamujesz.
~Kkk
2018-03-04 08:49:00
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 5
A kiedyś go szanowałem. To jest najzwyklejszy hipokryta mówiący o bezpieczeństwie w RD, a co chwilę łamiący przepisy. I co najlepsze, zawsze to jest wina Policji...a teraz to nawet ciśnienia w kołach (Pan Hołowczyc stwierdził to wzrokowo)
~Yoko
2018-03-04 07:58:46
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 3
Przekraczanie szybkości w terenie zabudowanym jest niedozwolone, wie o tym każde dziecko, ale kto celebrycie zabroni ? Wiadomo, że medialni mają przyzwolenie na wszelkie wykroczenia, żałosne
~ChomAr
2018-03-03 16:24:24
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -1
Niech rzuci kamieniem ten, to tam nie przekroczył dozwolonej prędkości. A swoją drogą, powinien przeprosić i przyjąć na klatę jak prawdziwy mężczyzna, zamiast komentować jak dziecko.
~k_J
2018-03-03 13:57:17
z adresu IP: (185.56.xxx.xxx)
Ocena: 4
pan Hołowczyc, to żałosny "celebryta" - w moich oczach stracił wszystko, kiedy postulował wycięcie wszystkich przydrożnych drzew!!!! (ta wypowiedź miała miejsce po wypadku, kiedy to 2 pijaczków, jadąc z nadmierną prędkością, rozbiło się na drzewie ze skutkiem śmiertelnym). Przydrożne drzewa są wycinane na potęgę i choć fakt ten nie ma bezpośredniego związku z p. Hołowczycem, to niewątpliwie takie skandaliczne postulaty przyczyniają się do bezkarności służb odpowiedzialnych za niefrasobliwe decyzje o wycince.
~paweł
2018-03-03 09:31:59
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 1
....a kto to jest pan Hołowczyc ?
~Antoniusz
2018-03-02 22:49:11
z adresu IP: (82.132.xxx.xxx)
Ocena: 11
Beszczelny typ. Nieraz widziałem jak jeździł po publicznych drogach w okolicach Olsztyna i to w czasach jak czynnie uprawiał sport . Słuchałem mądrości tego Pana na temat bezpiecznej jazdy i zastanawiałem się jak można być tak zadufanym w sobie dupkiem.
~Andre
2018-03-02 17:54:03
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 2
Celebryta i rzadny z niego rajdowiec to co się należało to dostał teraz powinien zdawać ponownie na prawko i nie pajacować ????
~Bbc
2018-03-02 16:52:02
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: -4
Odezwała się Lisowska cholera. Sami mistrzowie kierownicy!
~Komentarz został usunięty
2018-03-02 16:44:42
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: -2
Komentarz został usunięty
~wojel
2018-03-02 14:50:57
z adresu IP: (87.205.xxx.xxx)
Ocena: 3
Co za tupet jechaliśmy selaksacyjnie jak na rajdzie ,
~Realista
2018-03-02 14:16:36
z adresu IP: (81.161.xxx.xxx)
Ocena: 8
Z tłumaczeń wynika, że przekroczył prędkość przez roztargnienie. Sąd go uniewinni.
~koko
2018-03-02 13:54:38
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 3
Została mu reklama klocków Brek. Z głodu nie umrze.
~wer
2018-03-02 13:53:14
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 10
Wszyscy równi wobec prawa !!!!
~Antonio
2018-03-02 13:47:39
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 12
Masakra, przyjąłby mandat, a nie uważał się za równiejszego od równiejszych. Sam przyznaje, ze jechali ok. 100 km/h. Najbardziej mi się śmiać chce z argumentacji o ciśnieniach w oponach. Za takie postępowanie nie powinien być zapraszany, ani występować w żadnym programie o bezpiecznej jeździe pojazdem.