Polska Grupa Uzdrowisk i INTERFERIE na targach w Berlinie

z informacji prasowych, mh | Utworzono: 2018-03-07 11:30 | Zmodyfikowano: 2018-03-07 11:30
A|A|A

Ruszają Targi Turystyczne w Berlinie. To jedna z największych tego typu imprez w Europie. Weźmie w nich udział 187 krajów, w tym Polska ze stoiskiem narodowym, którego organizatorem jest Polska Organizacja Turystyczna. Wraz nią swój udział zapowiedziała też Polska Grupa Uzdrowiskowa. Targi rozpoczynają się jutro i potrwają do niedzieli 11 marca.

- Weźmie w nich udział między innymi Polska Organizacja Turystyczna, miasto Wrocław, a także Polska Grupa Uzdrowiskowa - mówi Piotr Grudziński z PGU:

Grudziński dodaje:

ITB Berlin to największe i najważniejsze wydarzenie dla przedstawicieli branży turystycznej w Europie. Przez pięć dni na zwiedzających czekają prezentacje ponad 180 krajów z całego świata, przegląd ofert i pokazy przygotowane przez przedstawicieli wszystkich gałęzi rynku turystycznego. Udział w Targach to szansa na szerokie dotarcie do odbiorców i możliwość promocji polskich marek.

Polska Grupa Uzdrowisk i sieć hoteli INTERFERIE będą obecne na stoisku narodowym we współpracy z Polską Organizacją Turystyczną. Na wszystkich gości odwiedzających polską strefę czekać będzie woda Staropolanka.

Uzdrowiska tworzące PGU i sieć hoteli INTERFERIE dysponują obiektami w najlepszych polskich kurortach i miejscowościach wypoczynkowych położonych w zachodniej części Polski od wybrzeża Bałtyku po Sudety i Karkonosze.

Dysponując ofertą skierowaną do odbiorców zainteresowanych wypoczynkiem zdrowotnym i rehabilitacyjnym przyciągają również tych, którzy cenią sport i przyjazne pobyty rodzinne. Rosnące potrzeby odbiorców sprawiły, że w ofercie nie brakuje zabiegów SPA & Wellness dla najbardziej wymagających. W 2017 roku obiekty Polskiej Grupy Uzdrowisk przyjęły 83 tysiące klientów z Polski i zagranicy, a hotele sieci INTERFERIE 58 tysięcy klientów.

Stoisko PGU i sieci hoteli INTERERIE zaprojektowano jako jedno z największych w gronie polskiej reprezentacji marek i regionów. Odwiedzający otrzymają specjalnie przygotowane materiały promocyjne, będą mogli zapoznać się z ofertą i skorzystać z porad dotyczących pakietów pobytowych, a także skosztować wody mineralnej. Udział w ITB Berlin to stały element strategii obecności na rynku i poszerzenia wpływów dla całej grupy spółek będących w portfelu KGHM TFI S.A.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama