Miedź Legnica ogrywa Odrę Opole

Gregor Niegowski | Utworzono: 2018-03-02 23:16

Emocje na inaugurację 1. ligi piłkarskiej. W Legnicy Miedź pokonała Odrę Opole 3:1. Dwie bramki strzelił Piątkowski, jedną dołożył Piasecki, dla rywali trafił Cverna.

Miedź rozpoczęła strzelanie w 24. minucie. Pierwszy do bramki trafił Fabian Piasecki, który wykorzystał podanie Forsella i wślizgiem zakończył akcję.

Odra otrzymała kolejny cios 3 minuty później. Kompletnie niepilnowany Piątkowski przejął piłkę w polu karnym i bez problemu pokonał bramkarza gości.

Odra odpowiedziała przed zejściem do szatni. W 44. minucie Vaclav Cverna wykorzystał zamieszanie w polu karnym Miedzi. Piłka spadła pod jego nogi i zawodnik Odry bez zastanowienie strzelił do bramki.

W 77. minucie było już po zawodach. Piątkowski popisał się efektownym trafieniem i zapewnił swojej drużynie komplet punktów.