Szczypiorniści Zagłębia Lubin zagrają z Gwardią Opole

Robert Skrzyński | Utworzono: 2018-03-30 07:15 | Zmodyfikowano: 2018-03-30 07:15
A|A|A

fot. zaglebie.lubin.pl

Rywalem Zagłębia będzie Gwardia Opole. Ta drużyna ma tylko cztery punkty więcej od zespołu z Lubina, ale w tabeli grupy pomarańczowej znajdują się o dwa miejsca wyżej. Gwardia plasuje się na trzeciej pozycji, co oznacza bezpośredni awans do fazy play-off. Zagłębie czeka walką o „dziką kartę” najprawdopodobniej z MKS-em Kalisz lub właśnie z Gwardią Opole (obie drużyny dzielą tylko trzy punkty).

Lubinianie końcówkę rundy zasadniczej mają naprawdę udaną. Są groźni szczególnie na własnym parkiecie, gdzie ostatnio pokonali m.in. Górnika Zabrze, Wybrzeże Gdańsk i Chrobrego Głogów. Mecz zagramy u siebie, a ostatnio na własnym parkiecie jesteśmy groźni dla każdego. Na pewno będzie to emocjonujące spotkanie, w którym nie zabraknie walki – zapewnia Dawid Dawydzik, kołowy miedziowych.

W meczu pierwszej rundy w Opolu triumfowali gospodarze 37:30. Gwardia wygrała trzy ostatnie mecze przeciwko Zagłębiu, ale teraz zespół Bartłomieja Jaszki ma okazję przełamać tę passę. Jeśli wola walki i wiara w zwycięstwo będzie tak duża, jak w ostatnich domowych meczach trzy punkty powinny zostać w Lubinie.

Początek spotkania w piątek o 18.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama