Muzyczna Żonglerka w RWK: Musica Polonica Nova, JazzBlaster i PRĄD

Urszula Andruszko, Andrzej Jóźwik | Utworzono: 2018-04-08 17:21 | Zmodyfikowano: 2018-04-08 13:44
A|A|A

Poniedziałkowa "Muzyczna Żonglerka" na antenie Radia Wrocław Kultura to porcja dźwięków różnorodnych, pochodzących nierzadko z odległych rejonów. Szykujcie się więc na sporą dawkę zaskoczeń.

Audycję zaczniemy rozmową z Pawłem Heindrichem - dyrektorem artystycznym 31. Musica Polonica Nova. W programie festiwalu są m.in. #OrkiestroweRewolucje i koncert opatrzony hasztagiem #post-. Dopytamy się, co kryje się za tymi terminami. Musica Polonica Nova rozpoczyna się 20 kwietnia.

Formacja JazzBlaster weszła w końcówkę 2017 roku z płytą zawierającą brawurowe interpretacje piosenek Depeche Mode. Czy po nagranym w klubie "JazzBlaster plays Depeche Mode" doczekamy się rychło kolejnej płyty? Naszym gościem, o godzinie 17:15, będzie frontmen JazzBlaster Tadek Kulas.

Ostatnią godzinę programu spędzimy z grupą PRĄD. Chłopaki są tuż przed wydaniem dużej debiutanckiej płyty. Rozmawiać będziemy z Rafałem Bielskim i Tomkiem Krymskim.

Jak zazwyczaj - lubimy iść pod prąd...

Zapraszamy od 16:00 do 19:00. Do słuchania przed odbiorniki DAB+, aplikacje mobilne i  na stronie http://www.radiowroclawkultura.pl/.

Powtórka we wtorek od 9:00 rano.

Ula Andruszko i Andrzej Jóźwik

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama