Wypadek pojazdów armii amerykańskiej na A4 [ZOBACZ]

Gregor Niegowski | Utworzono: 2018-04-10 10:05 | Zmodyfikowano: 2018-04-10 10:08
A|A|A

fot. Janusz Bebas

Po zdarzeniu busa i ciężarówki, obu pojazdów należących do armii amerykańskiej zablokowana była autostrada A4 z Legnicy do Wrocławia - do zdarzenia doszło na 127. kilometrze między węzłami Kostomłoty i Kąty Wrocławskie. Jedna osoba jest poszkodowana.

Informacje o kolumnie pojazdów wojskowych potwierdzili nasi Słuchacze:

Korkowała się też jednia do Legnicy - w miejscu wypadku na jednym pasie stał wóz straży pożarnej.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~somsiad
2018-04-11 02:28:07
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 0
wy chyba nie wiecie ile jest wypadków w wojsku Polskim
~bum
2018-04-11 00:19:15
z adresu IP: (77.253.xxx.xxx)
Ocena: -7
Wygonić tych amerykańskich durni z naszej ziemi.
~lll
2018-04-10 21:48:20
z adresu IP: (185.93.xxx.xxx)
Ocena: -4
jankeskie jełopy. obs.rane krowy hodowane na hormonach w teksasie wam do rzeźni zaganiać, a nie prowadzić pojazdy mechaniczne na autostradzie. tyle w temacie.
~Bartezki
2018-04-10 17:18:19
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 3
Piwiem wam cos jestem kierowca i przewozilem Amerykanski sprzet z portu z Brenerhaven do Zagania USA nawet nie umiala zjechac z naczepy Hamerem cofajac 3 nawigiwalo a jeden kierowal.Porozmowie z jakims polskim oficerem w owej jednostce to powiedzial ze garstka zolnierzy jest faktycznie wycwiczona a reszta to jak by to nazwac przyjechala za kare na kontyngent do Europy Zbieranina wszystkiego
~piotr
2018-04-10 15:00:37
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 5
na równej trasie sie rozbić wstyd
~FRanek
2018-04-10 14:56:36
z adresu IP: (83.25.xxx.xxx)
Ocena: -3
Od kiedy wojsko jeździ autostradami? Niech se jeżdżą po poligonach, tam jest więcej miejsca.
~remi
2018-04-10 14:42:34
z adresu IP: (67.173.xxx.xxx)
Ocena: 4
tylko kretyn moze pisac takie glupoty
~juhu
2018-04-10 13:44:16
z adresu IP: (93.179.xxx.xxx)
Ocena: -4
ten rów to pas awaryjny , tak PO wyremontowała "autostradę" szybkiego ruchu, co dzień to wypadek
~Yaneee Mamnicka
2018-04-10 13:11:24
z adresu IP: (212.109.xxx.xxx)
Ocena: 3
Informacja i kłamliwa i dezinformujaca. Traktujecie POlaków jak idiotów. Na zdjęciach widać, po pierwsze, że jeden pas autostrady jest wolny bo auta zjechały grzecznie na pas awaryjny, po drugie w jaki sposób mogły się zderzyć dwa pojazdy jesli ruch wojskowych aut odbywał się w jednym kierunku. O zderzeniu mówimy gdy auta jadą w przeciwnych kierunkach a jeśli w jednym to mówimy o najechaniu auta na drugie znajdujące się w ruchu drogowym. Czemu ma służyć taka informacja do de. Pokazywaniu jak niedobrzy są amerykańscy żołnierze w Polsce. P-tin się już cieszy, że dostał od swoich ludzi z POlski taki propagandowy materiał. Bierzcie więc szanowna redakcjo kasę z kremla bo dobrze wykonaliście robotę.
~bmf
2018-04-10 12:56:00
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 1
A dlaczego jeżdżą po autostradzie ? powinni albo bocznymi drogami albo na lawetach te wozy ciągnąć. A do tego amerykanie nie są przyzwyczajeni , że "autostrada" (bo tu nie ma pasa awaryjnego) może się w polu korkować, trzeba zwalniać, itp. Uszkodzenia widoczne na zdjęciach faktycznie krytyczne !! Śmiertelnie zakończył się dla oświetlenia tylnego...
~olo.www
2018-04-10 12:25:11
z adresu IP: (213.205.xxx.xxx)
Ocena: -1
Niech sie huge jezdzi naucza to nie Ameryka ze ,za free prawko dostajesz ...A unas prawo zmienialem sie jak nasz Rzad....dupe obetszec
~passerati
2018-04-10 12:12:06
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -2
wozy wojskowe nie wytrzymują a moj passat 500 tys km juz na nich przejeździł, jednak niemieckie wozy sa lepsze
~Kazik.....
2018-04-10 11:52:17
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 3
Coś nam zaczyna bokiem wychodzić obecność tych wojsk...... A może po prostu dla nich nasze autostrady są za wąskie .....
~Komentator
2018-04-10 11:40:50
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 2
Polskie drogi lepsze niż pole walki. Nie potrzeba na nich min żeby zatrzymać konwój wojskowy!
~chruszczow
2018-04-10 11:23:34
z adresu IP: (83.14.xxx.xxx)
Ocena: 0
A chciało się amerykanów powpuszczać to teraz same kłooty przecie te jankesy po cywilizowanych europejskich drogach nie umieją jeździć. U nich tylko na azymut!
NA ANTENIE
KatarzynaGórna-Drzewosz
Katarzyna Górna-Drzewosz
 15:00 - 17:00
POPOŁUDNIE zDOLNEGO ŚLĄSKA
Zapraszam