Pogoda na dziś: Przelotny deszcz i maksymalnie do 25°C

el | Utworzono: 2018-04-28 14:36 | Zmodyfikowano: 2018-04-28 14:32
A|A|A

Fot: A. Owczarek

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego:

W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane, po południu lub wieczorem miejscami duże i lokalnie przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 21°C do 24°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy i południowo-zachodni, wieczorem słaby, zmienny.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) po południu i wieczorem miejscami przelotne opady deszczu. Temperatura od 7°C do 10°C. Wiatr w dzień początkowo silny i bardzo silny, 45 km/h do 60 km/h, zachodni, później słabnący do umiarkowanego, około 20 km/h, skręcający na południowy.

Warunki biometeorologiczne: obojętne.

Pogoda na noc:

Zachmurzenie umiarkowane. W pierwszej połowie możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 9°C do 12°C. Wiatr słaby, zmienny.
W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane, po południu okresami duże i miejscami przelotne opady deszczu, możliwe burze. Temperatura maksymalna od 26°C do 28°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. W czasie burz porywy wiatru do 65 km/h.

Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego:
W nocy zachmurzenie umiarkowane. W pierwszej połowie możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 8°C do 11°C. Wiatr słaby, zmienny.
W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane, po południu okresami duże i miejscami przelotne opady deszczu, możliwe burze. Temperatura maksymalna od 24°C do 27°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. W czasie burz porywy wiatru do 65 km/h.

W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) w nocy możliwe przelotne opady deszczu, w dzień miejscami przelotne opady deszczu, możliwe burze. Temperatura od 8°C do 11°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowy. W czasie burz porywy wiatru do 65 km/h.

Warunki biometeorologiczne: niekorzystne.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama