Czesi zamknęli przejście w Mieroszowie

mm, el | Utworzono: 2018-05-02 17:39 | Zmodyfikowano: 2018-05-02 17:43
A|A|A

Fot: Jacek Halicki/Wikimedia Commons

Czesi nie wpuszczają turystów do siebie. Ci, którzy utknęli po czeskiej stronie są zawracani do Polski. - To już drugie zamknięcie przejścia w Mieroszowie w ciągu długiego weekendu. Wczoraj było niedostępne od godz. 10:50 do 14:30 - informuje kapitan Rafał Potocki, rzecznik prasowy Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej. Jeżeli ktoś wybiera się do Skalnego Miasta, może skorzystać np. z przejścia w Lubawce. Czeskie służby zapowiadają, że utrudnienia na przejściu w Mieroszowie mogą potrwać do niedzieli. Bez problemu do Skalnego Miasta można dojechać jednak pociągiem. 28 kwietnia Koleje Dolnośląskie uruchomiły weekendowe połączenia kolejowe z Wrocławia do Adršpach. 

WIĘCEJ: RUSZYŁY POCIĄGI DO SKALNEGO MIASTA - SPRAWDŹ ROZKŁAD JAZDY

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Turysta niezmotoryzowany
2018-05-04 13:33:24
z adresu IP: (176.221.xxx.xxx)
Ocena: 0
Byłem wczoraj, przyjechali nawet z Hrubieszowa, Olsztyna i Gdańska.
~Tom Tom
2018-05-04 08:45:10
z adresu IP: (178.37.xxx.xxx)
Ocena: -3
Połączenie kolejowe do Ardspachu powinno być też od strony Karpacza i Szklarskiej Poręby, lecz nieudolne władze kolejowe wolą wszystko likwidować i udawać że się nie opłaca. W zamian tego opłaca się otwierać kolejne spółki dla kolegów i rodzin by marnotrawić pieniądze, o tym powinna pisać prasa.
~Skalpel
2018-05-04 07:19:29
z adresu IP: (109.241.xxx.xxx)
Ocena: 4
Pierwsze kilka komentarzy i każdy na coś marudzi bo pociąg bo parking, mam dla Was lamery propozycje, siedzieć w domu lamusy!!!!! :D :D A miałem tam wczoraj jechać :D dobrze że zmieniłem na góry orlickie :D
~socjalizm ma się dobrze
2018-05-04 00:07:07
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: -2
Zamiast porobić parkingi i jakiś transferowy autobus do Skalnego Miasta władza uszczęśliwia suwerena pociągiem. Może hipsterów i miłośników socjalu to cieszy. Ja bym wolał żeby władza nie wpychała mnie na siłę w pociąg.
~efka
2018-05-03 17:34:50
z adresu IP: (109.241.xxx.xxx)
Ocena: 1
Jechałam 1maja z rodzinką i 5.5km na samej granicy stał czeski policjant i nie wpuszczał od strony Mieroszowa :(
~Zośka
2018-05-03 17:29:59
z adresu IP: (156.67.xxx.xxx)
Ocena: 1
A dodam po polskiej stronie stoi polska policja i mówi jaka sytuacja ???? jadąc na popołudniu do pracy musieliśmy się okazać dokumentami że jedziemy do pracy
~Zośka
2018-05-03 17:27:19
z adresu IP: (156.67.xxx.xxx)
Ocena: 1
I dobrz, z każdej strony jest zamknięte od mieroszowa, trutnowa czy mezimesti a dodam jestem tam codziennie mimo ze są nowe duże parkingi wszystko zajęte auta stoją wszędzie po całym aderszpachu jak by mogli Polacy zaparkować na zakładzie Continenal to by to zrobili, ???? jest droga zamknięta dla bezpieczeństwa i nie ma co się dziwić tam jest wąska jezdnia a z każdej strony auta zaparkowane, ludzi dużo a i z innej bajki łączna też oblężona autami po długości a tylko jest wieś i mini Zoo
~Hugon Wieniawski
2018-05-03 14:46:20
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 2
I tak trzymać. Zrobiliśmy Wam pociąg a Wy co w h... gracie , autami zatruwać piękne okolice. Dobrze wam tak.
~Kwiaty
2018-05-03 11:15:23
z adresu IP: (82.177.xxx.xxx)
Ocena: -1
W golinsku za mieroszowem jest na pewno otwarte , zamknięte jest na kwiatowej w mieroszowie
~Ala
2018-05-03 07:34:24
z adresu IP: (89.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
Przejścia granicznego nie ma w Mieroszowie, jest w Golińsku i Kwiatowej.
~Lol
2018-05-03 01:58:10
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: -7
Gdzie tam pociągiem jak jakieś biedaki