Pomajówkowe spotkanie z Muzyką w RWK

Urszula Andruszko | Utworzono: 2018-05-07 09:19 | Zmodyfikowano: 2018-05-07 09:29
A|A|A

Na początek studio Radia Wrocław Kultura odwiedzi Adam Stachowiak, młody zdolny chłopak, który zdobył popularność, nagrywając piosenkę dla mamy.

Następnie zaprosimy na festiwal Music Addicted, którego trzecia edycja odbędzie się w klubie DK Luksus już 12. maja. To wydarzenie, które daje szansę młodym dolnośląskim artystom zaprezentowania swojej muzyki szerszej publiczności, jest pretekstem do spotkania się przedstawicieli i działaczy branży muzycznej. Podczas festiwalu we Wrocławiu wystąpi Melika, Holak i Anviled. O 16.30 odwiedzi nas Małgorzata Bakowicz.

Po 17, po wczorajszym koncercie w Teatrze Muzycznym Capitol, o projekcie Witaminy (w którym śpiewa nasz radiowy kolega Kamil Dawid Gałuszka) opowie ikona wrocławskiej alternatywy - Michał Litwiniec.

Na koniec spotkania w studiu zawita pop rockowy wrocławski zespół Element. Skład zaczynał na początku lat 90-tych i jako pierwszy z Wrocławskich zespołów nagrywał za granicą.

Zapraszam. Ula Andruszko.

Muzyka DAB+ w Radiu Wrocław Kultura: Adam Stachowiak, Music Addicted Festival, Witaminy i Element [poniedziałek 16-19, powtórka audio wtorek od 9-11]

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama