Czerwonka, Plawgo, Rańda i Rosiński na Uniwersytecie Wrocławskim

Robert Skrzyński | Utworzono: 2018-05-22 19:00
A|A|A

Studenci dziennikarstwa Uniwersytetu Wrocławskiego przygotowali panel dyskusyjny "Życie po życiu sportowym". Tematem rozmów będą kariery znanych sportowców, moment, w którym zdecydowali się na ich zakończenie oraz to, jak odnaleźli się w nowych realiach życia.

W spotkaniu udział wezmą:

Natalia Czerwonka - łyżwiarka szybka, srebrna medalistka Igrzysk Olimpijskich w Soczi, srebrna i brązowa medalistka mistrzostw świata. Wciąż aktywny sportowiec.

Paweł Rańda - srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w wioślarstwie, brązowy medalista mistrzostw świata i srebrny medalista mistrzostw Europy.

Tomasz Rosiński - piłkarz ręczny, wielokrotny mistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski z drużyną VIVE Kielce, dwukrotny zdobywca trzeciego miejsca w Lidze Mistrzów.

Marek Plawgo - lekkoatleta, brązowy medalista mistrzostw świata i złoty medalista mistrzostw Europy w biegu na 400 metrów.

Początek spotkania w czwartek 24 maja o godzinie 16 w Sali Wielkiej Zachodniej Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego przy ulicy Joliot-Curie 15. Wstęp jest wolny.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama