2 tysiące przedszkolaków motywuje piłkarzy Miedzi Legnica przed najważniejszym meczem w sezonie

Karolina Kurczab, mk | Utworzono: 2018-05-23 12:19 | Zmodyfikowano: 2018-05-23 12:19
2 tysiące przedszkolaków motywuje piłkarzy Miedzi Legnica przed najważniejszym meczem w sezonie - Fot.Karolina Kurczab
Fot.Karolina Kurczab

Na pomysł wpadł Klub Kibica. -Chodziło nam o to, by zaskoczyć piłkarzy, zmotywować ich, a także uczyć najmłodszych bezpiecznego dopingu- tłumaczy Krzysztof Piotrowski szef klubu.

Piłkarze wyszli na murawę, gdzie powitały ich okrzyki młodych kibiców. Dzieci od tygodnia przygotowywały się do tego wydarzenia. Mają na sobie barwy klubu, chorągiewki i balony. Zaśpiewały wspólnie sto lat, żeby podziękować sportowcom za ich wysiłek. Szymon jest dziś na stadionie w barwach Miedzi i tłumaczy dlaczego dzisiejszy doping jest tak ważny:

–Trzeba kibicować miedzi, bo no przecież już w niedzielę będą grać najważniejszy mecz, zadecyduje to czy dostanie się do Ekstraklasy.-Świetna niespodzianka, teraz nie możemy przegrać – dodaje napastnik drużyny:

-Niezmiernie miłe uczucie na pewno, tak młode dzieci krzyczą praktycznie tak jak najbardziej liczny tłum, to jest coś super. Zmotywowały nas dzisiaj bardzo mocno do treningu. No już czuć, że w Legnicy żyją tę ekstraklasą i my musimy stanąć na wysokości zadania i osiągnąć ten cel.

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.