Mundialowe ciekawostki Janusza Rodziewicza (FELIETON)

Janusz Rodziewicz, mh | Utworzono: 2018-06-18 06:35 | Zmodyfikowano: 2018-06-18 06:35

Czwarty dzień piłkarskiego Mundialu w Rosji obfitował w ciekawe rozstrzygnięcia. Bez punktów mistrzowie świata, tylko z jednym główni faworyci do tytułu. Niemcy przegrali na Łużnikach w Moskwie z Meksykiem 0:1 w meczu grupy F. Jedynego gola w 35 minucie strzelił Hirving Lozano.

Zaskakująco dobry wynik osiągnęli też Szwajcarzy, którzy w grupie E w Rostowie nad Donem zremisowali z Brazylią 1:1. "Canarinhos" objęli prowadzenie w 20 minucie po strzale Philippe Coutinho. W 50 minucie uderzeniem głową wyrównał Steven Zuber.

W innym spotkaniu grupy E, Kostaryka przegrała w Samarze z Serbią 0:1. Jedyną bramkę zdobył w 56 minucie Aleksandar Kolarov.

O pozostałych niespodziankach i sporej dawce mundialowych ciekawostek z przeszłości opowiada Janusz Rodziewicz: