Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego promuje przedsiębiorców i lokalne produkty

Piotr Słowiński, GN | Utworzono: 2018-06-26 16:41 | Zmodyfikowano: 2018-06-26 16:42
A|A|A

fot. materiały prasowe

Lokalne produkty i regionalni przedsiębiorcy - na to w tym roku stawia Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego. Jeleniogórska agencja nie tylko wdraża systemy szkoleń dla firm i pracowników, albo pożyczki i  kredyty między innymi na wykup nieruchomości, ale też organizuje w najbliższą środę Forum Turystyczne.

- Po raz pierwszy będzie to polsko-czesko-niemiecka giełda kooperacyjna, na której  przedsiębiorcy z branży będą się mogli poznać  - mówi Piotr Miedziński, prezes KARR:

Jak podkreśla Piotr Miedziński, często hotelarze nie wiedzą nawet o pobliskich atrakcjach, choć mogliby je swoim gościom oferować w pakiecie, przez co podnosiliby atrakcyjność własnych obiektów i dawali zarobek sąsiadom.

W forum weźmie udział około 100 firm i instytucji.

- Przedsiębiorcy dowiedzą się tam np. jak zdobyć pieniądze na ekologiczne zasilanie swoich obiektów ciepłem, ale, co nie mniej ważne, nawiążą kontakty ze sobą - mówi Katarzyna Matusik z Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego:


Forum Turystyczne zastąpi dotychczasowe targi. Ta formuła jest bardziej oczekiwana przez przedsiębiorców. Na początku września zaplanowana jest także w Jeleniej Górze gala i targi produktów lokalnych "Wyprodukowano pod Śnieżką", która w tym roku skupi się na produktach spożywczych. Gwiazdą targów ma być Robert Makłowicz. Obie imprezy są częścią cyklu obchodów ćwierćwiecza KARR-u.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama