Rozmowa Dnia: Piotr Rysiukiewicz o sukcesach polskich lekkoatletów

Robert Skrzyński | Utworzono: 2018-08-13 09:21 | Zmodyfikowano: 2018-08-13 09:23
Rozmowa Dnia: Piotr Rysiukiewicz o sukcesach polskich lekkoatletów - fot. Radosław Bugajski

To był znakomity tydzień dla polskich lekkoatletów na mistrzostwach świata w Berlinie. Biało-czerowni zajęli drugie miejsce w klasyfikacji medalowej ustępując tylko Wielkiej Brytanii. M. in. srebro w rzucie młotem zdobył pochodzący z Żarowa Paweł Fajdek, na drugim stopniu podium w biegu na 1500 metrów stanęła mieszkająca we Wrocławiu Sofia Ennaui.

ZOBACZ KONIECZNIE:

- Przeżywałem to bardzo mocno - mówił w Rozmowie Dnia Radia Wrocław były złoty medalista mistrzostw świata i mistrzostw Europy w sztafecie Piotr Rysiukiewicz.