Targi Architektury DOM SHOW

| Utworzono: 2010-06-08 11:52 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

DOM SHOW to impreza na stałe wpisana w kalendarz wrocławskich wydarzeń. Jednym z jej głównych elementów jest prezentacja najnowszych ofert deweloperów. Dzięki przedstawieniu zakończonych już projektów rewitalizacyjnych odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z godną podziwu przemianą architektoniczną Wrocławia. Nastąpiła ona m.in. dzięki „Programowi 100 kamienic".

Tegoroczna wystawa koncentruje się na obiektach takich, jak zrewitalizowane kamienice, mosty i budynki użyteczności publicznej. Należy podkreślić, że często ich obecny wygląd jest wynikiem kilkunastoletniej pracy. Przedstawionych zostanie około 100 projektów rewitalizacyjnych, których inwestorem jest Gmina Wrocław oraz firmy prywatne.

Wystawa zostanie zaprezentowana w formie wizualizacji oraz prezentacji multimedialnych wyświetlanych w specjalnie skonstruowanym na potrzeby tego wydarzenia kinie.

Podczas targów zostanie rozstrzygnięty konkurs w trzech kategoriach: Developer 2010, Rewitalizacje 2010 oraz Projekt 2010. Nad pracami jury i przebiegiem konkursu czuwa Roman Rutkowski, wiceprezes SARP, który jest jednocześnie kustoszem wystawy.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama