Stachowiak-Różecka testuje komunikację miejską i proponuje mieszkańcom Mirabus

Przemek Gałecki | Utworzono: 2018-10-01 11:34 | Zmodyfikowano: 2018-10-01 11:35
A|A|A

Mirosława Stachowiak-Różecka (fot. archiwum Radia Wrocław)

Na początek Lipa Piotrowska. W środę i czwartek autobus będzie ruszał z tego osiedla o godzinie 6.00, 7.00 i 08.00, a kurs skończy przy ulicy Kwiskiej.

Będzie to - jak tłumaczy Stachowiak-Różecka – okazja, by sprawdzić w praktyce, którędy nowe połączenia powinny zostać poprowadzone.

Stachowiak-Różecka zachęca, by zgłaszać gdzie jeszcze brakuje połączeń autobusowych. Mirabus będzie rozwoził mieszkańców Wrocławia do końca kampanii wyborczej.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Arnika
2018-10-02 08:40:58
z adresu IP: (185.106.xxx.xxx)
Ocena: 4
Ta Pani to dno i kilometr mułu. Gdybym miał wybierać między tym co jest a co może być przy Pani Mirce, wybrał bym to co jest...
~o matko
2018-10-01 20:36:42
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 2
Wyremontować linie kolejowe na wzór warszawskiej SKM. To po primo. Dobudować nowe tam gdzie się da. A tam gdzie się nie da zrobić metro. Dokończyć obwodnicę Wrocławia (całą, naokoło!) i dobudować trzecią nitkę A4. I wszystko. Każdy kto tego nie proponuje jest dziwnym kandydadem na prezydenta Wrocławia. Jakimś takim bez wyrazu i bez wiary...
~doris
2018-10-01 20:28:29
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 0
Kiedy ta pani skończyła studia?
~kikus
2018-10-01 17:18:11
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 1
to jakaś chora baba, przez 3 lata w sejmie zabrała głos dwa razy a teraz taka aktywizacja - mirabusy, metro, pojazdy kosmiczne - może choroba afektywna dwubiegunowa się uaktywnia?
~dardan1
2018-10-01 16:58:34
z adresu IP: (82.143.xxx.xxx)
Ocena: 2
mirabus chyba bus drabiniasty, ta kobieta nie wie co mówi, podpowiadają jej to gada jak się z kartki w domu wyuczy, baba nawet nie wie jakie ma wykształcenie a co dopiero jak rozwijać tak duże miasto jak Wrocław, ta pani nie nadaje się nawet na sołtysa Zabrodzia, prostacka i chamska w obejściu , niech Nas Wrocławian Bóg broni od takiego Prezydenta,
~jjj
2018-10-01 16:26:54
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 5
A może by tak ktoś zainteresował się slumsami na Przybyszewskiego i Czajkowskiego.
~////
2018-10-01 12:41:15
z adresu IP: (185.242.xxx.xxx)
Ocena: 3
Zapomniała dodać, że autobus będzie się zatrzymywał pod każdą kapliczką przydrożną i przy każdym kościele, by złożyć niezbędne modły i ofiarę za przejazd.
~POP
2018-10-01 12:19:46
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 5
Tak, wsiądziecie do Mirabusa a obudzicie się w Jarobusie....
~wowka54r
2018-10-01 12:09:56
z adresu IP: (185.135.xxx.xxx)
Ocena: 1
Zawsze w trakcie kampanii wyborczych wraca do mnie dowcip rysunkowy z New Yorker''a z lat siedemdziesiątych, który ukazał się w "Szpilkach ". Muchy żerują na swoim ulubionym pokarmie czyli goownie .Nad żerującymi przelatuje inna mucha i krzyczy : Lećcie za mną , znalazłam lepsze! !! Jakoś to mi pasuje do siebie.
~////
2018-10-01 12:06:11
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 6
A Dutkiewicz z Sturykiem dalej swoje. "Będzie tramwaj na Rogowskiej". Wbrew woli mieszkańców. A to nie będzie lepszego połączenia Muchoboru Wielkiego z centrum. Tylko szansa w Mirce.
~Dżorgż
2018-10-01 11:52:37
z adresu IP: (31.1.xxx.xxx)
Ocena: 4
A co zrobiła Pani jako poseł dla poprawy życia mieszkańców Wrocławia? Nie mówię, tu o PCK;-)
~Endriu
2018-10-01 11:42:07
z adresu IP: (89.39.xxx.xxx)
Ocena: 12
"Do końca kampani wyborczej" Jak wszystkie działania Pani Poseł. Niestety, ale poza kampanią była wyjątkowo mało aktywna, zwłaszcza na rzecz miasta.