Kolejny wyrok w trybie wyborczym. Tym razem w Długołęce

Przemek Gałecki | Utworzono: 2018-10-04 13:24
A|A|A

(fot. archiwum Radia Wrocław)

Konkretnie chodzi o hasło: "Bezpartyjny Wójt Gminy Długołęka 2018". Błoński - zdaniem komitetu Agnieszki Łebek - sugeruje na plakatach, że jest urzędującym wójtem i jednocześnie jedynym bezpartyjnym kandydatem na ten urząd. Sąd wniosek oddalił tłumacząc w uzasadnieniu, że "treść materiałów wyborczych (...) nie zawiera informacji, które mogłyby kogokolwiek racjonalnie rozumiejącego i dysponującego choćby minimalną wiedzą o otaczającej rzeczywistości przekonać, iż Wojciech Błoński jest urzędującym wójtem Gminy Długołęka".

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Ony
2018-10-09 16:46:15
z adresu IP: (5.174.xxx.xxx)
Ocena: 1
Bez egzaltacji mary/meg, meggie itp. Kto tu jest pomyłką czy dramatem zdecydują wyborcy ? Widzicie nie krytykuje waszych kandydatów. Złego słowa o nich nie napiszę. Niech startują, niech będzie ich najwięcej, żeby wyborcy mieli, jak najszerszy wybór. Próbuję tylko spokojnie i bez zaciekłości zwrócić wam uwagę, że nie szanujecie wyborców, którzy mają odmienne zdanie od waszego. Niemniej cokolwiek napiszecie słabo to się ma się to do sympatii wyborczych w gminie Długołęka. Od 18 lat są niezmienne wygrywa wybory Łebkowa i nie zanosi się na zmianę. Takie jest moje zdanie, a oczywiście pogodzą nas wyborcy. Wrócimy do tej rozmowy 22 października.
~mary
2018-10-08 22:04:46
z adresu IP: (107.167.xxx.xxx)
Ocena: -1
Niestety ta Pani to pomyłka. To jest dramat żeby co 4 lata pozywać kontrkandydatów. Ludzie opamiętajcie się.
~Karo
2018-10-08 14:03:00
z adresu IP: (87.207.xxx.xxx)
Ocena: 1
Dobrze, że to nie jedyni kandydaci. Długołęce potrzebny jest młody/a, energiczny/a i z sercem na ręku a nie "Bezpartyjne" cwane lisy co to wiecznie sie awanturuja i wyrywaja z rąk stołek. To ma być blisko ludzi ?? to w szoku jestem
~Ony
2018-10-06 23:01:36
z adresu IP: (5.174.xxx.xxx)
Ocena: 1
O tym, czy tej Pani dziękujemy zdecydują wyborcy. Widać po tych komentarzach, że może dwie lub czy sztuki ambitnych internautów nie rozumie , że raz można wygrać fuksem, czy przez to czy tamto, ale żeby 18 lat rządzić trzeba mieć mocne poparcie większości mieszkańców gminy Długołęka . Tylko tyle, ale dla kilku asów zbyt wiele. No to może dla poprawy humoru jedna cyfra z tegorocznych wyborów. Dane są powszechnie znane można sobie to sprawdzić. Komitet wyborczy tej na którą inteligentni wyborcy Błońskiego nie głosują zebrał ok 6091 głosów popierających jej start w wyborach. To gigantyczne poparcie biorąc pod uwagę, że 4 lata temu do wygrania wyborów potrzebne 6018. Jest jeszcze jedna cyfra, łatwa do sprawdzenia którą celowo nie zacytuje, bo raz nie chcę podpowiadać inteligentnym wyborcą Błońskiego, a dwa w trosce o ich dobre samopoczucie, po co ich wytrącać z wyborczego amoku. Jedno jest pewne obrażając dotychczasowych wyborców Łebkowej nie pomożecie Błońskiemu. To proste, jak oddychanie.
~Mag
2018-10-06 16:43:15
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: -1
Tej pani już dziękujęmy. Zbyt wielu mieszkańców już na dosyć. Boi się że miarka się przebrała i szuka sprytnych sposobów żeby pozbyć się innych kandydatów.
~Maggie
2018-10-06 16:42:15
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: -1
Tej pani już dziękujemy. Sprytnymi sposobami próbuje przepchać się znowu na stanowisko. Zamykając się w kuluarach i stroniąc od ludzi.
~gosc
2018-10-05 13:12:38
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 3
Masakra ten człowiek nie nadaje się na żadne stanowisko które sprawował. Fajny film polecam KARIERA NIKOSIA DYZMY :-)
~Waldek
2018-10-05 12:32:31
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 1
Trzeba powiedzieć głośno że Gmina Długołęka jest zadłużona na ok.50 milionów złotych jakim idiotą trzeba być żeby tego nie zrozumieć,dlatego w gminie nie ma większych inwestycji,ale o tym nie poczytacie w gazecie propagandowej.
~Ony
2018-10-04 22:28:37
z adresu IP: (5.174.xxx.xxx)
Ocena: -3
Bawi mnie kiedy przed wyborami co cztery lata, w kółko jest to samo. Przeciwnicy Łebkowej, że gmina to zaścianek, że się nie rozwija, bez wizji,a potem przychodzą wybory i dostają w ŁEB. Zdaje się, że ostatnie wygrała w I turze i było po zawodach i zdaje się, że kontrkandydatów było, tak jak teraz czterech. Proszę sobie wbić do Łebków, że jak ktoś jest wybierany od 18 lat, to nie jest to przypadek i nie jest to kiełbasa wyborcza. Jak tego nie potraficie zrozumieć, to przegracie następny raz.
~Ona
2018-10-04 21:37:45
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 0
Zawodnik, LIIII, Gazeta Wr..... bardzo dziwny zbieg okoliczności, że pokrywaja Wam się adresy IP czyżby Pani Wójt wyslalala na hejt swoją armię. Żałosne moglibyście chociaż pomyśleć, że inteligentni ludzie potrafią analizować.
~Jan
2018-10-04 20:16:31
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 2
Skoro facet glosowal za tym ze y nie dofinansowac Slaska tzn ze ma dobrze poukladane. Takich ludzi nam w inie potrzeba. A pani Wojt juz dziekujemy, gmina jest zasciankiem rzadzonym bez zadnej wizji.
~Puerfo lamento
2018-10-04 19:24:16
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 5
Kiełbasa wyborcza ???? Obecna Pani wójt trzęsie portami taka prawda!!!!! Oby czarownica spłonęła na stosie!!!!
~Ona
2018-10-04 18:27:39
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 3
Armia cudownej Panie Wójt widzę dzielnie stawia czoło. Ciekawe tylko czemu nie powiecie jak to Pani Wójt podczas ostatnich wyborów wydzwaniala do mieszkańców z którymi miała dobre układy z prośbą o przewiezienie osób które jeszcze nie głosowały żeby oddały głos na nią. Po drugie mnóstwo fikcyjnych konto do hejtowania to też taktyka Pani Agnieszki wiec przestańcie być obludnikami i patrzę i wypowiadajcie się zgodnie z prawda.
~Pilkarz
2018-10-04 15:42:35
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 1
na tramwaj z tym koszykiem dno
~Gazeta wr.....
2018-10-04 15:39:11
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -2
kolejny koleszka opłacany z naszych pieniędzy skandal!  Brawo! Przed laty marny koszykarz, obwcnie polityczna kukła sterowana przez Dudkiewicza, facet głosując przeciw dofinansowaniu klubu który go wychował-oczywiście na polecenie Dudkiewicza, facet który w obliczu jakiegokolwiek problemu w obrębie swojego osiedla rozkłada ręce z niemocy, facet ktoremu słynie przede wszystkim z rozdawania kiełbasek na rynku psie pola został dyrektorem. 
~Lllll
2018-10-04 15:35:20
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -3
Bez honoru człowiek ! Darowałby sobie takie teksty, że w jego krwi płynie Śląsk. Jak było głosowanie za dofinansowanie Śląska koszykarskiego to wtedy zapomniał, że ten Śląsk go wychował, że ten Śląsk mu dawał zatrudnienie mimo, że był marnym graczem, że w jego krwi płynie Śląsk ?????? Karierowicz i urzędnik Dutkiewicza. Człowiek bez honoru. Wstydziłby się za to co zrobił !!!
~Zawodnik
2018-10-04 15:09:59
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
WKS nigdy nie zapomina zdrajców. Błoński pamiętamy. Sprzedaż Długołęke dla Śląska Wrocław? Czy może przeznaczysz cześć budżetu na utrzymanie Śląska.Sutryk nie będzie wykładać pieniążków to może mieszkańcy jakże już bogatej gminy Długołęka zapłacą wasze długi prezesie Śląska Wrocław????
~kat
2018-10-04 14:59:57
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: -1
To ten babol jeszcze chce startować, niech spada.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.