XVII Dolnośląskie Targi Ślubne 14.10.2018 Wrocław, Hala Stulecia

Urszula Andruszko | Utworzono: 2018-10-12 15:13 | Zmodyfikowano: 2018-10-12 17:10
A|A|A

Ślub i wesele zbliżają się wielkimi krokami, a wy nie macie pojęcia jak zaplanować te, bez wątpienia, najważniejsze w waszym życiu uroczystości? Bez obaw, doświadczona ekipa Targów Ślubnych już od ponad 20 lat skutecznie pomaga tysiącom narzeczonych, organizując największą tego typu imprezę w Polsce.
Czym tak właściwie są wspomniane Targi Ślubne? Jest to złożona impreza skupiająca pod jednym dachem od kilkudziesięciu do kilkuset wystawców oferujących różnorodne usługi ślubno-weselne, począwszy od obrączek aż po wystrój sali i oprawę muzyczną. Każdym targom towarzyszą występy na głównej scenie, które są idealnym dopełnieniem imprezy. Dolnośląskie Targi Ślubne odbywają się w najbardziej prestiżowym obiekcie na terenie Wrocławia - Hali Stulecia już od 17 lat. Tym razem impreza została zaplanowana na niedzielę 14 października.

Dolnośląskie targi to w skrócie: ponad 150 wystawców, pokazy mody ślubnej, atrakcje na głównej scenie, degustacje potraw i słodkości na stoiskach a także prezentacja czterech zespołów weselnych na żywo. Wrocławska impreza będzie świetną okazją, aby zorientować się w tegorocznych trendach branży ślubno-weselnej i zarezerwować te usługi, które zwykle zamawia się z dużym wyprzedzeniem. Warto pojawić się na targach także ze względu na rabaty i promocje, oferowane przez większość wystawców, które przygotowywane są specjalnie dla uczestników wydarzenia.

Dodatkowo organizatorzy, we współpracy z wystawcami, przygotowali dla narzeczonych specjalne konkursy. Do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród ślubno-weselnych, w tym nagroda główna – suknia ślubna, czyli wymarzony prezent dla przyszłych Panien Młodych. Serdecznie zapraszamy do udziału w jesiennej edycji Targów Ślubnych. Każda odwiedzająca imprezę para otrzyma jesienne wydanie Informatora Ślubno-Weselnego oraz nowe wydanie Przewodnika Młodej Pary. Nie może Was tam zabraknąć!

Po więcej informacji oraz kalendarium pozostałych targów zapraszamy na:

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama