Najnowszy sondaż i podsumowanie 16 lat Rafała Dutkiewicza

Przemek Gałecki | Utworzono: 2018-10-15 08:47 | Zmodyfikowano: 2018-10-15 08:53
A|A|A

(fot. Radio Wrocław)

Jeśli wyniki sondażu się potwierdzą w głosowaniu przy urnach, Wrocław czeka druga tura wyborów. Ta zaplanowana jest na 4 listopada.

POSŁUCHAJ CAŁEJ DEBATY:

cz. I

cz. II

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Schetyna
2018-10-19 01:15:47
z adresu IP: (88.199.xxx.xxx)
Ocena: -2
Głosujemy na Sutryka bo to swój chłop i nasz człowiek - musimy to wygrać. To moje miasto, to moje miasto......
~Dobromił
2018-10-16 10:09:53
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: 0
Słucham pana Krzyżanowskiego i się zastanawiam kogo on reprezentuje w tym programie. Jest tyle rzeczy ile można zarzucić panu Dutkiewiczowi od wypadków z mpk, intersystemów, sprzedaży kamienic należących do akademii medycznej, dróg nie tylko obwodnicy, ników, muzeów. A tu nic. A z drugiej strony jeszcze te żarty ze związkiem metropolitalnym pana żabki z PO/.N. Słabo to wygląda.
~KONRAD
2018-10-15 22:12:53
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: 2
PO,.N,SLD,UED,Sojusz dla Wrocławia Rafała Dutkiewicza = KOALICJA STRACHU przed Dobrą Zmianą w Samorządzie Wrocławia.
~Miet
2018-10-15 15:50:10
z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Ocena: 6
Sutryk to kontynuacja... rządów Dudkiewicza czyli trwonienie pieniędzy na to wszystko, co z punktu widzenia przeciętnego Wrocławianina nieistotne np. sponsorowanie kopaczy z Oporowskiej itd. Nie warto głosować na tego Pana bo nic na lepsze się nie zmieni!
~Lolek
2018-10-15 11:47:19
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 4
Dlatego Sutryk dzisiaj latał po przystankach z ulotkami bo z 58 spadło na 38. Tylko Mirka!
~kiki
2018-10-15 11:20:59
z adresu IP: (209.58.xxx.xxx)
Ocena: 3
cały rodzinny Świebodzin też głosuje na Panią Mirosławę...
~////
2018-10-15 10:55:08
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 6
Ostatni tydzień, by tylko ugruntować swoją pozycję i przekonać nieprzekonanych. Myślę, że w tym tygodniu ukończona zostanie budowa Wschodniej Obwodnicy Wrocławia, wyleczony rak w całym Dolnym Śląsku i zwolniony ze stanowiska dyrektor Teatru Polskiego, a wszystko to za sprawą rycerza w zBROi na białym koniu.
~///
2018-10-15 10:53:40
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
Całe PCK głosuje na szanowna Pania Mirosławę...