AZS – PGE Turów: Przełamać nadmorski kompleks

| Utworzono: 2010-02-06 13:41 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Wicemistrzowie Polski nie mają za dobrych wspomnień znad morza. Od dwóch sezonów niemal każda wycieczka na północ kraju kończy się porażką. Tak było jesienią w Sopocie i tak było w Kołobrzegu. Najwyższy czas to zmienić, bo runda zasadnicza rozgrywek wkracza w decydującą fazę.

W pierwszej rundzie, w Zgorzelcu górą był Turów, który wygrał łatwo i pewnie. Świetne spotkanie rozegrali Justin Gray i Michael Wright. I na tego drugiego wicemistrzowie kraju liczą najbardziej w Koszalinie. Wright pod koszem jest nie do zatrzymania, a AZS nie ma tej pozycji wartościowego gracza. A w Zgorzelcu są jeszcze przecież Brandon Wallace i Chris Johnson.

Najsilniejszą bronią drużyny z Koszalina są gracze obwodowi. Michael Kuebler, Dante Swanson i Mirko Kovać, mogą trafiać seriami. Dlatego istotna będzie twarda wysoka gra w obronie. O tym że AZS-u nie wolno lekceważyć świadczy ostatni ich mecz we Włocławku, gdzie przegrali tylko jednym punktem.

Wyjazdowe spotkanie PGE Turowa będziemy relacjonować w Radiu Wrocław i transmitować w sportowym kanale internetowym. Początek o godz. 18.00. 

System operacyjny : MS Windows 98/ME i NT/2000/XP

Aby słuchać PRW Sport w super dźwięku * i bez limitu jednoczesnych słuchaczy wymagana jednorazowa instalacja programu/kodeka kliknij ikonę wybranego programu:

ProgramPobierz programKodeki
Winamp pobierz -
Real Player pobierz pobierz wymagane kodeki
Windows Media Player pobierz pobierz wymagane kodeki

System operacyjny : LINUX

Można używać programów:

  • XMMS,
  • Mplayer
  • XINE.

System operacyjny : MAC > OS 9.0

Można używać programów:

  • VLC
  • QuickTime z pluginami

* Program nadawany jest w formacie OGG Vorbis w technologii ICECAST. W razie problemów prosimy o kontakt: [email protected]

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.