Jacek Sutryk: Wrocław za kilka lat? Czysty, zielony i ze sprawną komunikacją

, jk | Utworzono: 2018-10-23 09:36 | Zmodyfikowano: 2018-10-23 09:37
A|A|A

fot. archiwum radiowroclaw.pl

We Wrocławiu dalej nie poznaliśmy wyników wyborów prezydenckich i do rady miasta. Komisja miejska wciąż pracuje, ponieważ nie wszystkie komisje obwodowe w sposób wystarczający wyjaśniły pojedyncze nieścisłości w protokołach. Chodzi np. o sklejone karty do głosowania czy przypadki, gdy wyborca wyniósł kartę do głosowania, zamiast wrzucić ja do urny - tłumaczy Miłosz Chwalibóg, przewodniczący miejskiej komisji wyborczej we Wrocławiu.

Oficjalne wyniki mamy poznać jeszcze dziś wieczorem, ale według wstępnych szacunków prezydentem już w pierwszej turze został kandydat Koalicji Obywatelskiej Jacek Sutryk. Jakie wyznacza sobie cele i jakie ma obawy związane z prezydenturą? O to pytaliśmy go w Rozmowie Dnia Radia Wrocław.

POSŁUCHAJCIE:

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~////
2018-10-24 22:32:23
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 3
Tylko bezpłatna komunikacja będzie sprawna. Jak dojechać z ND do Magnolii nie tracąc kroci? Na piechotę to 30 minut z zapasem. A ile MPK?
~pedryl
2018-10-24 02:46:35
z adresu IP: (77.114.xxx.xxx)
Ocena: 15
kocha mnie i Ciebie kolego
~Was przydupas?
2018-10-23 19:04:53
z adresu IP: (188.121.xxx.xxx)
Ocena: 12
Ale go promujecie, tak samo jak pozostałe lewackie media.W końcu na garnuszku ratusza no to co sie dziwić.....
~Wyborca
2018-10-23 18:55:30
z adresu IP: (81.161.xxx.xxx)
Ocena: 9
Ten pan mi bardzo przypomina poprzednio urzędującego prezydenta, którego kojarzę z wielogodzinnym staniem w korkach i rynkiem wraz z ulicami przyległymi pełnymi pijaństwa. Może ktoś to lubi, ale ja nie jestem multikulti i mi ta wizja miasta nie odpowiada.
~////
2018-10-23 18:44:25
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 7
Sutryk, jak donosi dzisiejsza Gazeta Wrocławska ma 1.2 mln długu (tyle co Arlekin). Dług/zobowiązanie nie jest wykazany w oświadczeniu majątkowym Sutryka. Z takim długiem nasuwają się dwa pytania. Ile zarabiał jako urzędnik w magistracie, skoro bank dał mu taki kredyt? Z czego spłaci ten korupcjogenny dług, skoro PiS ograniczył wynagrodzenie prezydenta do 8000 zło bodajże. To 150 pensji czyli grubo ponad 10 lat, jakby chciał całość wynagrodzenia przeznaczać na spłatę długu. A z czego żyć przez te 150 miesięcy, nie licząc odsetek?
~folko
2018-10-23 17:56:06
z adresu IP: (193.239.xxx.xxx)
Ocena: 0
to samorząd rządzi a nie prezydent, więc spoko
~Szukam_przyjaciela
2018-10-23 17:47:04
z adresu IP: (93.175.xxx.xxx)
Ocena: 13
Czy Pan Sutryk potrzebuje męskiego ciepła? Bo bym Go przygarnął :D
~WROClove
2018-10-23 17:34:20
z adresu IP: (89.76.xxx.xxx)
Ocena: -1
Bylebyś pan sceptyczny był w dbaniu głównie o klimat dla deweloperów i drogowców i ,, nie zwiększał lesistości ,, jak w puszczy białowieskiej na rozkaz kaczora naczelnego ekologa !
~Huby
2018-10-23 17:31:18
z adresu IP: (82.143.xxx.xxx)
Ocena: 6
Przyjechały tęczowe słoiki i niestety zagłosowały, wstyd na całego mieć ciepłego ciapatego
~na polski
2018-10-23 17:12:11
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: 7
Będzie więcej garbów i zamkniętych dla ruchu ulic oraz większe opłaty dla kierowców. Tłumaczone automatycznym translatorem: PR-> PL
~andrzej
2018-10-23 17:00:28
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 3
Trzymam za słowo Akcent na czystość i zieleń jest b, ważny W aspekcie czystości Straż Miejska nie spełnia swojej roli ,Właściciele powinni być pouczani i karani za brak dbałości o otoczenie budynków i lokali Brzegi rzek i wały z reguły nie są sprzątane Miasto powinno nakazywać sprzątnięcie lub kosztami obciążać "Wody Polskie"?
~janek
2018-10-23 17:00:11
z adresu IP: (89.74.xxx.xxx)
Ocena: 9
Teraz Sutryk bedzie wydawał wasze miliony z klerami, hahaha A wyszyscy mysleli ze tylko pis trzyma z czarnymi od tacy
~Andre
2018-10-23 14:48:11
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 3
Raz sierpem raz młotem czerwona h......
~Grzegorz
2018-10-23 14:03:50
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: -1
Michalak w 6 lat chciał zwalczyć domu, ten w kilka je zazieleni. Matulu co za kawalarze...
~kl1953
2018-10-23 13:37:24
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: 7
Nic z tego wywiadu nie wynika. Same ogólniki. Ja też byłby dobrym prezydentem. We Wrocławiu jak w każdym dużym mieście działa po tylu latach układ wzajemnej adoracji pompujący pieniądze dla siebie. Mam pytanie do p. Sutryka, czy Wrocław nie jest miastem europejskim gdy sprzeciwia się tęczowej fali? Ochrona korzeni chrześcijańskich i propagowanie wartości etycznych w tym duch to powinność dla uczciwych obywateli.
~////
2018-10-23 13:03:33
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 12
W jakim trybie panie Gałecki jest ta rozmowa? Kampanii wyborczej?
~SadButTrue
2018-10-23 12:15:39
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 4
Wstydzę się za Wrocław. Część uległa mrzonkom Michalaktywistów i Obaraków, przez co nie jest wciąż pewnym, czy kolejne setki tysięcy złotych nie zostaną wydane na organizację drugiej tury wyborów, która będzie czystą formalnością...
~Marcin
2018-10-23 11:40:20
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 7
Wstydzę się za Wrocław. Mamy ciepłego biedronia bis.... Ale Wrocław pozostanie brunatny, moje miasto jest zbyt dumne by stać się teczowe- sodomickie.
~kali
2018-10-23 11:35:57
z adresu IP: (185.161.xxx.xxx)
Ocena: -5
ja nadal uważam że trzeba dać mu szansę i współpracować . Nie mamy wyjścia jeśli chcemy mieć wspaniałe miasto.
~tutejszy
2018-10-23 11:21:18
z adresu IP: (185.119.xxx.xxx)
Ocena: 10
wincej POPISu to wincej i na ukraińców muslimów wszelakich żydów szemranego i obcego byznesu i za to wszystko zapłacą mieszkańcy PIS bedzie doił i wyprzedawał z wysokości rządu a POiN z ratuszy - gratulacja indyki
~wroclawianin
2018-10-23 10:54:34
z adresu IP: (194.181.xxx.xxx)
Ocena: 3
hahahaha jblem hahah
~mareks
2018-10-23 10:41:43
z adresu IP: (95.143.xxx.xxx)
Ocena: 7
Sutryk=król zdobywca złotego nissana Dutkiewicz 2. żenada i 2 metry gówna... znowu ciężkie miliony na miernot kopaczy z WKSu (i nie obrażam tu Wybrzeża Kości Słoniowej), rozpadająca się infrastruktura komunikająca, za to będą fontanny za 8 mln, zdjęcia które są podróbami za ileśtam milionów itp. wrocławianie to jednak idioci... zamiast głosować na kogoś np. od Kukiz15 to głosują na POPISdzielców czy innych PSLLSD o lewakach z Nowośmiesznej którzy nie widzą że kropkę się stawia po a nie przed już nie wspomnę...
~mareks
2018-10-23 10:40:50
z adresu IP: (95.143.xxx.xxx)
Ocena: 1
Sutryk=król zdobywca złotego nissana Dutkiewicz 2. żenada i 2 metry gówna... znowu ciężkie miliony na miernot kopaczy z WKSu (i nie obrażam tu Wybrzeża Kości Słoniowej), rozpadająca się infrastruktura komunikająca, za to będą fontanny za 8 mln, zdjęcia które są podróbami za ileśtam milionów itp. wrocławianie to jednak idioci... zamiast głosować na kogoś np. od Kukiz15 to głosują na POPISdzielców czy innych PSLLSD...
~amam
2018-10-23 10:38:04
z adresu IP: (37.190.xxx.xxx)
Ocena: 14
Czy to znaczy, że Dutkiewicz będzie jeżdził do kochanki tramwajem.
~patrz, słuchaj, zrozum
2018-10-23 10:36:07
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: 13
Sutryk czy Dutkiewicz - to samo środowisko. Jeżeli chcecie zrozumieć, co dzieje się we Wrocławiu to poszukajcie sobie na YT wystąpienie Dutkiewicza w czasie otwarcia Synagogi po Białym Bocianem.
~ToRównieżMójPrezydent
2018-10-23 09:58:36
z adresu IP: (87.99.xxx.xxx)
Ocena: -5
To nie tylko zobowiązanie, ale przede wszystkim zaufanie i pospolite ruszenie ze strony wyborców. Czekamy na pierwsze efekty Pana pracy, na stanowisku prezydenckim. Powodzenia!
~Franek
2018-10-23 09:55:24
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -4
Wrocław ma być przede wszystkim przyjazny kierowcom. I nigdy chodzi o to, żeby pan samochód to był król szos, tylko żeby jazda autem była przyjemna i w miarę sprawna. Na początku proponuję przywrócenie lewoskrętów i wyłączenie świateł na Grabiszyńskiej/Kolejowej