Mamy pani list, ale nie możemy go wydać...

Marcin Obłoza/PP | Utworzono: 2018-11-08 07:30 | Zmodyfikowano: 2018-11-08 07:30
A|A|A

fot. Wikimedia Commons

Pani Marcela chciała odebrać ważny list we wrocławskiej agencji pocztowej przy ul. Kolistej, ale okazało się, że nie może go otrzymać – mimo że znajdował się w agencji. Pracownicy poczty nie wydali przesyłki przez pięć dni bo, jak twierdzili, awarii uległ system komputerowy.

Adresatce zaproponowano ewentualne napisanie pisma w tej sprawie:

Justyna Siwek z Poczty Polskiej odpowiada jednak, że w przypadku awarii są wdrażane zastępcze procedury:

Awaria została już naprawiona, ale nadal nie wiadomo, dlaczego obsługa nie wydała przesyłki pani Marceli.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Agap
2018-11-08 19:30:43
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 0
U mnie polecone wydają po 18 bo pierwsza zmiana nie wprowadza ich do komputera tylko druga. No i co zrobisz z takim argumentem? Ja awizo dostalam o 12 i jeszcze tego samego dnia bym zdążyła do urzędu. Ale nie dało rady
~na marginesie poczty
2018-11-08 17:37:08
z adresu IP: (217.86.xxx.xxx)
Ocena: 0
List zwykly nadany np. w Monachium rano przed godz. 9:00 na poczcie jest nastepnego dnia w Hamburgu.
~Kazimierz57
2018-11-08 17:07:01
z adresu IP: (109.197.xxx.xxx)
Ocena: 0
Sprawdzałem i nie znalazłem .....DOSTATECZNIE OBRAŹLIWYCH SŁÓW POD ADRESEM...no właśnie pod czyim adresem? Sprawdzałem w słownikach języka polskiego.
~poczta nie
2018-11-08 15:27:13
z adresu IP: (80.52.xxx.xxx)
Ocena: 0
A ja wczoraj (7.11.2018) dostałem listem poleconym dwie przesyłki. Jedna zawierała fakturę za wodę z terminem płatności 5.10.2018, a druga - fakturę za gaz z terminem płatności 10.10.2018. Pani kierowniczka ze stoickim spokojem powiedziała mi , że przecież nie ona będzie roznosić listy. A nagminne jest to, że listy z jednej miejscowości trafiają do innej (ten sam kod, ta sama gmina, ta sama ulica, ten sam numer domu ale inna miejscowość). Co na to RODO?
~Aga
2018-11-08 14:47:10
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 2
Mi ostatnio polecony priorytet szedl 16 dni... bo listonosz byl na urlopie i nie mial zastepstwa....
~pocopocztajestkrzyż
2018-11-08 14:46:43
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 2
A Polacy przelewali krew za POCZTĘ POLSKĄ W GDAŃSKU,PO TO BY WIZERUNEK POLSKI ZNISZCZYŁ KLERO FASZYSTOWSKI OKUPANT
~Ewa
2018-11-08 08:31:27
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 5
Ja chyba wiem. Płace słabe, rotacja pracowników, ci z dłuższym stażem mają wylane, reszta nie wie co robić...