Co, gdzie, kiedy? KALENDARZ BIEGOWY (26.11-2.12)

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2018-11-25 11:00 | Zmodyfikowano: 2018-11-25 11:00
A|A|A

fot. archiwum radiowroclaw.pl

Bieganie pod patronatem brodatego świętego na Dolnym Śląsku rozpocznie się 1 grudnia w Prusicach. Tego dnia odbędzie się tradycyjny Bieg w Poszukiwaniu Świętego Mikołaja. Dystans to 5 kilometrów. Start i meta w Rynku – atestowana trasa prowadzi uliczkami Prusic oraz przez Pietrowice Małe. Początek rywalizacji o godzinie 14.00. Zgłoszenia w dniu imprezy możliwe tylko w przypadku wolnych miejsc.

Ostatnie miejsca są jeszcze w imprezie Radia Wrocław pod hasłem "W pogoni za Świętym Mikołajem". Bieg odbędzie się 2 grudnia na radiowej ścieżce we wrocławskim Parku Tysiąclecia. Najmłodsi będą mogli pobiec w mikołajowym Biegu Krasnala. Zapisy do tej rywalizacji w dniu zawodów od godz. 9.30. Start biegu głównego na 3,5 kilometra o godz. 11.00. Na uczestników czeka ciepły poczęstunek oraz dodatkowe mikołajkowe niespodzianki, m.in karnety narciarskie. Szczegóły TUTAJ

Charytatywna impreza sportowa odbędzie się 2 grudnia w Legnicy. Areną zmagań w Biegu Stu Bohaterów będą alejki Parku Miejskiego. Uczestnicy biegu głównego pokonają 9 kilometrów. W programie także rywalizacja dla najmłodszych, bieg na 3 kilometry oraz Marszobieg Superbohatera na 10 kilometrów, czyli zmagania służb mundurowych. Początek zmagań o godz. 10.30. Bieg główny wystartuje o 11.11. Limit uczestników to 600 osób. Całkowity dochód z opłat startowych zostanie przekazany na pomoc dla dwójki dzieci - Julki oraz Bartosza.

 

SPONSOR MAGAZYNU BIEGOWEGO W RADIU WROCŁAW:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama