Kolejny odcinek Wschodniej Obwodnicy Wrocław coraz bliżej

Piotr Kaszuwara, dwie | Utworzono: 2018-11-27 13:19 | Zmodyfikowano: 2018-11-27 13:19
A|A|A

(fot. archiwum Radia Wrocław)

- Chodzi o 10-kilometrowy fragment północnej części wschodniej obwodnicy miasta - mówi Michał Nowakowski, rzecznik marszałka województwa:

Wojewoda ma 30 dni na wydanie tej decyzji. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to pierwsze prace na tym odcinku rozpoczną się jeszcze w grudniu.

- Więcej problemów jest natomiast przy budowie południowego odcinka Wschodniej Obwodnicy przez miejscowość Wysoka - dodaje Nowakowski:

Dokończenie budowy Wschodniej Obwodnicy Wrocławia to jeden z elementów umowy koalicyjnej w sejmiku województwa zawartej między Bezpartyjnymi Samorządowcami a Prawem i Sprawiedliwością.

POSŁUCHAJ:

Czy przepadną unijne pieniądze na budowę Wschodniej Obwodnicy Wrocławia?

Kolejna odsłona walki o Wschodnią Obwodnicę Wrocławia

Wschodnia Obwodnica Wrocławia przez Wysoką? Będą kolejne konsultacje

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~stanisław
2018-11-28 13:17:26
z adresu IP: (185.119.xxx.xxx)
Ocena: 2
wrocław sobota pl.uniwersytecki 12.00 protest przeciwko gloryfikacji upaińskiego nazisty przez uniwersytet wrocławski
~Mki
2018-11-27 22:31:37
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 3
Bardzo dobrze. Budować, budować!!
~Rurek
2018-11-27 20:45:15
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 0
Michalak wybudował?
~Brawo
2018-11-27 16:48:27
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 16
Litują się nad wiosko-osiedle Wysoka. Wiedzieli dobrze,że będzie tam droga zwana dalej pseudo jednopasmową obwodnicą. Brawo dla urzędników za wydanie zgody. Projekt obarczony od początku brakiem logiki i niekompetencji. Ważna inwestycja i tak skopana.
~Qwerty
2018-11-27 16:25:10
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 10
To coś jednopasmowe nazuwacie obwodnicą? To jakaś kpina a nie obwodnica. Komu przyszło jechać od Łanów do Siechnice albo i dalej ten wie. Za takie coś powinno się karać. Mało kto tamtędy jeździ bo jak jeździć jednopasmuwką.
~nic z tego nie rozumiem
2018-11-27 14:39:00
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: 16
Kto w w Wysokiej zezwalał na budowanie osiedli? Naprawdę nikt nie miał pojęcia o tym, że tam ma być obwodnica?
~młody
2018-11-27 14:18:48
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: -2
Tak, albo lepiej niech jednokierunkową zrobią. A ten tunel w Wysokiej to chyba musiałby być zrobiony przy samych blokach, myślę, że ludzie tam mieszkający z okna będą go w stanie dotknąć ;) bo w rzeczywistości jest tam dużo mniej miejsca niż na tej wizualizacji.
~Adolf
2018-11-27 14:15:21
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 8
Breslauer Ring! Mein Traum
~a co z Długołęką ?
2018-11-27 13:29:13
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 6
Czy też tylko 1-pasmowa