Bieg Karnawałowy

Radio Wrocław | Utworzono: 2019-01-14 16:57 | Zmodyfikowano: 2019-01-14 20:48
A|A|A

(fot. mat. prasowe)

Już 2 lutego odbędzie się trzecia edycja imprezy, która da Wam możliwość realizacji wszystkich powyższych pomysłów i połączyć to z dobrą biegową zabawą. Zatem będzie można nie tylko zrobić mocny trening biegowy, rozpocząć hucznie sezon 2019, ale również w niestandardowy sposób i w luźniejszej formie posmakować sportowej rywalizacji.

Start i meta z pod Hotelu GEM, gdzie będzie można w kolorowym noworocznym towarzystwie sprawdzić swoją zimową kondycję na dystansie 10 km. Bieg odbędzie się na płaskiej trasie o nawierzchni asfaltowo-szutrowo-kostkowej. Tym razem nie o trudność chodzi, tylko umiejętność biegu w niestandardowym stroju, bowiem imprezie biegowej towarzyszyć będzie konkurs na najlepsze karnawałowe przebranie.

Uwieńczeniem biegu, poza nagrodami w poszczególnych klasyfikacjach, będzie dla każdego odlewany medal oraz maska w pakiecie startowym.

Podobnie jak rok temu uczestnicy zawodów będą mogli skorzystać z bezpłatnie udostępnionej sauny. Natomiast po ukończeniu wyścigu wszystkich startujących zapraszamy do hali sportowej, gdzie odbędzie się ceremonia zakończenia i dekoracji.

W tym roku ponownie można będzie stanąć do rywalizacji w ramach wyścigu par karnawałowych. Ponad to pamiątkowymi trofeami nagrodzimy miejsca 1-3 we wszystkich kategoriach wiekowych.

Zapraszamy Was zatem na Wielką Karnawałową Zabawę !

ZAPISY https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4338
REGULAMIN http://pro-run.pl/regulamin-bieg-karnawalowy/

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama