Partia Roberta Biedronia tworzy struktury na Dolnym Śląsku

Piotr Kaszuwara | Utworzono: 2019-01-23 15:22 | Zmodyfikowano: 2019-01-23 15:23
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

W okręgu jeleniogórsko-legnickim dowodził będzie Robert Obaz, w wałbrzyskim Mariusz Kotarba, a Waldemar Olik będzie czuwał nad strukturami partii we Wrocławiu. Jak przyznaje, dla partii ważne będą kwestie np. małżeństw tej samej płci, legalizacji marihuany, ale przede wszystkim decentralizacji władzy i poprawy jakości komunikacji w mniejszych miastach:

Nowy ruch byłego prezydenta Słupska ma już około 1000 członków w naszym regionie - na polskiej scenie politycznej jest przestrzeń dla nowej formacji politycznej-  mówi Michał Syska z Ruchu Biedronia:

Konwencję programową partii Roberta Biedronia zaplanowano na 3 lutego 2019 roku. Odbędzie się ona w warszawskim Torwarze. 12 lutego natomiast Robert Biedroń ma odwiedzić Wrocław.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Yeah
2019-01-25 11:02:26
z adresu IP: (83.27.xxx.xxx)
Ocena: -2
Biedroń ma głos mój i mojej rodziny.
~Paparazi
2019-01-25 09:10:03
z adresu IP: (82.113.xxx.xxx)
Ocena: -2
Biedroń ponoć kręci z Hania Grodzka plotki chodzą że Hania jest w ciąży Biedroń dla g.w .powiedział że nie wyklucza ojcostwa bo nie uważał
~Tolerancyjny na maxa
2019-01-25 09:03:57
z adresu IP: (82.113.xxx.xxx)
Ocena: -1
Kurde jak Biedroń partie założy to szok wszystkie parówa i cioty to że 3% będzie PIS już się boi
~nie jestem robotem
2019-01-24 01:56:04
z adresu IP: (37.249.xxx.xxx)
Ocena: 5
agitacja UKRA
~kjhg
2019-01-23 23:42:51
z adresu IP: (83.29.xxx.xxx)
Ocena: 9
No i co konkretnie maja do zaoferowania Polsce ....... wzmocnienie roli Polski w europie ( a może niezależność do niemiec i rosji? ) ......... ochronę granic przed najeźdźcami z afryki? ..............5000+ na każde dziecko? , ........czy tylko lewacką rozpieduche wspartą z Brukseli?
~moskito
2019-01-23 18:36:49
z adresu IP: (195.18.xxx.xxx)
Ocena: 6
ten pan niech sobie organizuje w swojej piaskownicy a z Dolnego Sląska wyjazd
~Joanna
2019-01-23 16:57:16
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 6
Waldemar Olik działał w Ruchu Poparcia Janusza Palikota, tam się nie dostał do koryta więc nastepnie próbował z nowoczesną, nie załapał się, teraz czas wystartować z Biedroniem, moze tym razem załapie się do koryta ale napewno bez mojego głosu.
~wtr
2019-01-23 16:20:13
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 3
Bedzie rozdzial kk a panstwo w programie?