Rodzina porzuciła na dworcu kota, prezes PKS Polbus złożył zawiadomienie na policję

Gregor Niegowski | Utworzono: 2019-02-03 16:40
A|A|A

fot. Facebook

Wracamy do sprawy kota, który został porzucony na dworcu PKS we Wrocławiu. Zwierzaka pozbyła się czteroosobowa rodzina, której nie wpuszczono do autokaru z czworonogiem (czytaj więcej: TUTAJ). Zwierzaka, już przygarnął prezydent Wrocławia Jacek Sutryk.

Prezes PKS Polbus złożył zawiadomienie na policję:

„Zgodnie z obowiązującymi przepisami złożyłem zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa znęcania się nad zwierzakiem. Dziwny jest ten świat. Lecz ludzi dobrej woli jest więcej. Dobrze jest żyć właśnie we Wrocławiu.” – napisał na Facebooku prezes PKS Polbus we Wrocławiu Krzysztof Balawajder.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Jola
2019-02-04 07:44:00
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 4
Miarą człowieczeństwa jest jak traktujemy zwierzęta, które są od nas zależne!!!!
~o matko!
2019-02-04 07:21:21
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: -4
Tyle hałasu o kota? Ludzie! Wam naprawdę odbiło!?
~Aws
2019-02-04 06:56:33
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 1
Żenada panie prezesie, żenada. Ja wiem, autopromocja nie hańbi. Niezmiennie jednak najlepszą promocją jest zadowolony pracownik i pasażer...
~Jurny Stefan
2019-02-04 01:01:35
z adresu IP: (46.76.xxx.xxx)
Ocena: 1
ruski szpijon ten KOD
~Hanuta
2019-02-03 23:08:18
z adresu IP: (77.253.xxx.xxx)
Ocena: 8
To może by tak zmienić regulamin, kot jest w transporterze, raczej nie rzuci się kierowcy na głowę. Można zapłacić więcej za bilet i podróżować ze zwierzakiem.
~Mysz
2019-02-03 21:56:22
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 2
A ładnie tak donosić? Moze czas zrobić donos na korupcje a nie o kota?
~zorientowany
2019-02-03 20:30:39
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: 1
Regulamin przewoźnika nie pozwala na przewóz zwierząt, co jest zgodne z prawem. Kupując bilet zawiera się umowę i zobowiązuje do jej przestrzegania, no ale kto by tam czytał regulaminy. Kierowca zachował się profesjonalnie.
~bolek
2019-02-03 20:15:33
z adresu IP: (89.230.xxx.xxx)
Ocena: 2
Trzeba postawić taki sam zarzut kierowcy, który nie pozwolił zabrać kota. Okrutnik.
~Rumcajs
2019-02-03 20:13:51
z adresu IP: (89.230.xxx.xxx)
Ocena: -1
A fakt że nie wpuścili ludzi do autobusu z kotem nie ma żadnego znaczenia w całej sprawie?
~Wrst
2019-02-03 18:27:45
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: -2
Ludy wschodu tak maja. Rosjanki milionami rocznie zabijaja albo porzucaja swoje dzieci. Co tam kot. Jak policja, o y, dorwie tego goscia, on nie.bedzie rozumial oco chodzi. Przeciez to tylko kot...