"Malinowa..." Stanisława Celińska w Sali Koncertowej Radia Wrocław [ZDJĘCIA]

Piotr Pietraszek, el | Utworzono: 2019-03-02 23:32 | Zmodyfikowano: 2019-03-02 23:52
A|A|A

Fot: A. Owczarek

Za nami dwa występy Stanisławy Celińskiej w Sali Koncertowej Radia Wrocław. - Pani Stanisława ujęła nas swoją bezpośredniością - mówili widzowie i słuchacze:

Fani, którzy obejrzeli występy Stanisławy Celińskiej w Sali Koncertowej Radia Wrocław byli zachwyceni. Część z nich pokonała niemałą odległość, by tylko usłyszeć na żywo piosenki w jej wykonaniu:

Stanisława Celińska to doskonała aktorka występująca zarówno na deskach teatralnych, jak i przed kamerą. To także wspaniała piosenkarka. Po ogromnym sukcesie albumu „Atramentowa" (status podwójnej Platynowej Płyty), artystka kontynuuje docenioną już przez publiczność rolę doskonałej pieśniarki, która wie jak wprowadzić słuchacza w kameralny nastrój. „Malinowa..." to nowa, studyjna płyta, która zrodziła się z inspiracji ze spotkań i rozmów z fanami. W warstwie tekstowej materiał to w większości autorskie teksty Stanisławy Celińskiej i trzy piosenki napisane przez Dorotę Czupkiewicz. Za muzykę, aranżacje i produkcję - podobnie jak przy poprzednich płytach - odpowiedzialny jest Maciej Muraszko.

 

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama