TOP5 dolnośląskich klubów motocyklowych

Filip Marczyński, Justyna Kościelna, Karolina Kurczab, Andrzej Andrzejewski, Piotr Słowiński, Bartosz Szarafin | Utworzono: 2019-03-16 11:30 | Zmodyfikowano: 2019-03-16 11:30
A|A|A

prw

Codziennie można oddać głos. Zwycięża klub, który uzbiera najwięcej głosów. Głosowanie potrwa do 30 marca do godziny 15 30.  Głosy oddawane z adresów IP będących węzłami sieci TOR oraz serwerami proxy oraz głosy oddane przez roboty będą usuwane. 

Ten plebiscyt już się zakończył

Black Ladies z Legnicy 

Black Ladies - ogólnopolski klub miłośniczek motocykli. Na Dolnym Śląsku zlatują się... przepraszam, zjeżdżają do Zamku Grodziec, który góruje nad Zagrodnem. Oficjalna wersja jest taka, że odpoczywają tam od męskiego świata. Jednak co się naprawdę dzieje za murami zamczyska, owiane jest tajemnicą. Jedno jest pewne: kolumna warczących jednośladów, gdy za kierownicami siedzą wyłącznie panie, robi wrażenie...

Motocyklowe Karkonosze

Motocyklowe Karkonosze to projekt pasjonatów, którzy nie tylko chcą jeździć w pięknych miejscach, ale też pomagać innym. Arkadiusz Biegalski i Jarosław Przybylski nie założyli dotąd stowarzyszenia, a przedsięwzięcie jest nadal czymś co można chyba nazwać społecznością. Motocyklowe Karkonosze organizują Moto Mikołajki, Moto Dzień Dziecka, uczą i szkolą z technik ratowania życia. Opiekują się dziećmi w szpitalu, w domu dziecka. Nie tylko jeżdżą. na swoich maszynach. 

Złotoryjscy motocykliści

Złotoryjscy motocykliści to niezrzeszeni miłośnicy ciężkich, głośnych jednośladów. Nie chodzi jednak tylko o nabijanie kilometrów czy objechanie nimi całego świata. Wielu z nich spędza noce w garażach majsterkując i wielokrotnie przerabiając swój motocykl. Tę pasję dziedziczą po swoich ojcach i dziadkach i sami zarażają nią już swoje dzieci. Złotoryjska grupa liczy kilkudziesięciu członków, zarówno kobiet jak i mężczyzn, a ta liczba wciąż rośnie, bo przyłącza się coraz więcej młodych ludzi. Przyznają, że każdą wolną chwilę w życiu spędzają właśnie na motocyklu i z niecierpliwością czekają na pierwsze słoneczne dni, by w końcu wyruszyć w drogę..

Moto Dolls z Wrocławia 

Czerwiec 2016 roku - to wtedy trzy dziewczyny z Wrocławia - Joanna Kostecka-Cyfert, Anna Cieślak i Ewa Warenda postanowiły założyć Fundację Moto Dolls. Cel? Po pierwsze - pomagać, po drugie - propagować jazdę na motocyklach wśród kobiet.

Dziś za dziewczynami już kilkanaście charytatywnych imprez (m.in. Moto Mikołaje i Moto Różowi) i setki przejechanych kilometrów.

  MotoFrankenstein z Ząbkowic Śląskich

O Potwornym Zlocie, który organizują od wielu lat, a także o zbiórkach charytatywnych czy akcji Moto Serce, w którą aktywnie się włączają - słyszał niemal każdy. Klub Motocyklowy MotoFrankenstein z Ząbkowic Śląskich to grupa pasjonatów, którzy swoją działalnością i honorowymi zasadami zarażają każdego napotkanego na swojej drodze. Na co dzień? Przedsiębiorcy, ojcowie i mężowie, a w wolnych chwilach - motocyklowa rodzina. Co ważne - zrzeszeni w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych, a żeby do niego wstąpić trzeba się wykazać zaangażowaniem, honorem i ciężką pracą.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Klubowicz
2019-04-24 09:10:38
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Mam taką prośbę jak już robicie ankietę na top 5 najlepszych klubów motocyklowych to naprawdę bierzcie prawdziwe kluby zrzeszone zarejestrowane a nie takie sobie niby klubiki spod trzepaka ja należę do zrzeszonego zarejestrowanego klubu Motocyklowego i osobiście tym waszym TOP 5 czuje się urażony z jakiej racji na czele waszego top 5 są kluby takie jak Black Ladeis czy Motocyklowe Karkonosze gdzie to nie są prawdziwe kluby proszę weźcie się porządnie za swoją pracę Pozdrawiam
~Bdzia
2019-03-30 00:09:56
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 0
Co dziennie na Moto Franka????????????
~benek
2019-03-29 17:53:21
z adresu IP: (212.117.xxx.xxx)
Ocena: -1
Harleys man rządzą!
~Miron
2019-03-27 13:23:31
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 0
Lol
~Karol
2019-03-26 08:43:07
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: -2
Trochę "nienaturalne" wygląda to głosowanie. Rozumiem, że różne chwyty są dozwolone???
~Piszczole
2019-03-24 16:37:31
z adresu IP: (77.114.xxx.xxx)
Ocena: 2
Oczywiście, że głosy wszystkich Piszczyków wędrują dla MotoFrankensteinów. Pozdrawiamy i do zobaczyska.
~MiRoN
2019-03-23 22:46:35
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Moto Dolls ❤️❤️❤️ Wspaniałe Kobiety! Zawsze chetnie uczestniczę w ich pomysłach.. Nawet w "różowych kamizelkach" akcji która zwróciła uwagę na profilaktykę związaną z rakiem piersi.. Kobiety ze szpitala na Hirszfelda poczuły mooocne wsparcie i gdzie zakładając różowy stanik czułem się dumny ???? Kocham Was! ????????????
~Jan
2019-03-22 20:57:15
z adresu IP: (82.102.xxx.xxx)
Ocena: 2
Ależ z nich łebasy!!!
~Siwy
2019-03-22 09:48:49
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 3
Znam ich od lat i ich zaangażowanie w pomóc ludziom jest nie do ocenienia, potworny to wisienka na torcie walki, serca, wiary że się uda, czasem mam wrażenie że dla nich słowo 'nie' nie istnieje. MF ZĄBKOWICE FG głos oddany
~Trke 2010
2019-03-21 09:19:54
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 1
Jak najbardziej tak bardzo dobra organizacja
~ANDY
2019-03-20 20:55:13
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 0
Oddaje głos Moto Rolls z Wrocławia ze względu na nie tyko na ich działalność jako motocyklistów czyli wsl jazdę ale przede wszystkim na społeczne dzieło ich klubu w zakresie pomocy potrzebującym. Organizują Moto Mikołaja, prowadzą Fundację. Wybijajaca się członkinią jest mojavprzyjac8ola Anna Cieślak Andy z HOG Wrocław
~Ela Patela (Szczecin)
2019-03-20 19:05:12
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 5
Są to koledzy (znajomi) mojego super-ziomala Ja Frankensteina, który rozpoczął "Potworne zloty" a potem wyemigrował do Szczecina. Byliśmy na II Potwornym Zlocie w Ząbkowicach Śl. (Frankenstei-ownia) - było SUUUUPER. Sama pochodzę z pięknego Dolnego Śląska (z Oławy), studiowałam we Wrocku a od 38 lat mieszkam w Szczecinie. Na Dolnym Śląsku jestem kilka razy do roku, często jeździmy na naszym BMW GS 1150 Adventure do Szklarskiej i okolic. Wszystkiego dobrego od Tatanków ze Szczecina dla tego klubu. Udanego, bezpiecznego sezonu LWG :)
~Mapet
2019-03-20 14:29:23
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 4
Ząbkowice moto frank
~HenrykWajda
2019-03-19 20:34:48
z adresu IP: (212.106.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jestem z Wami.....
~Ząbkowiczan
2019-03-19 20:25:33
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 4
MOTOFRANKENSTEIN Zawsze i wszędzie z wami ❤
~Tosiek
2019-03-19 18:22:26
z adresu IP: (88.199.xxx.xxx)
Ocena: 3
Jestem z Wami!
~Wiesław Żukociński Katowi
2019-03-19 15:47:06
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 1
Jak najbardziej popieram jesteście wspaniali .Moto Frankenstein w Ząbkowicach Śląskich super impreza
~TRIKE 2010
2019-03-19 15:44:42
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 4
Moto Frankenstein zlot super popieram jesteście wspaniali
~Elizabeth
2019-03-19 15:29:08
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
Tam były buziaki a nie znaki zapytania dla MotoFrankenstein
~Elizabeth
2019-03-19 15:28:26
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 5
MotoFrankenstein pełne poparcie ????
~Marcin
2019-03-19 13:55:03
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 0
MotocykloweKarkonosze wielki szacunek,bo ja nie mając jeszcze prawa jazdy i własnego motocykla,mogę się z obojętnie kim zabrać w trasę i z wielkimi usmiechami spędzamy czas z ekipą
~Maria
2019-03-19 08:09:50
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 2
MotoFrankenstein z Ząbkowic Śląskich Brawo .
~Seba
2019-03-19 05:44:43
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 0
Chciałabym życzyć wszystkim wytrwałości w tym co robią jak najwięcej zdrowia , wielu zralizowanych planów i radości .Moto-Karkonosze są SUPER
~manson
2019-03-18 22:53:40
z adresu IP: (178.37.xxx.xxx)
Ocena: 1
... wszystkie kluby motocyklowe w Polsce jak i na Dolnym Śląsku zasługują na szacunek, dlatego według mnie nie podziału na lepszy gorszy ... wszyscy są równi, działają w dobrej wierze pomagając innym ... to jest konkurs więc muszę się określić ... głosuję na moich wspaniałych przyjaciół z Ząbkowic Śląskich czyli Motofrankenstein MC ... pozdrowienia i szacunek dla wszystkich ...
~Justyna
2019-03-18 21:53:55
z adresu IP: (84.146.xxx.xxx)
Ocena: 2
Brakuje mi w tym zestawieniu jednego bardzo sympatycznego klubu motocyklowego z Trzebnicy i okolic. Pazury z Kocich Gór. ???? Ja się pytam, kto ten ranking tworzył!? ????
~Marika2707
2019-03-18 20:20:26
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 1
Lecicie kochani hihi
~Sylwia
2019-03-18 12:50:51
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 6
MotoFrankenstein z Ząbkowic Śląskich Brawo .
~Adams
2019-03-17 20:12:08
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
Brawo Moto Dolls.
~Piotrek
2019-03-17 15:37:00
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 1
Moto Dolls , czapki z głów
~Anoa Cleeslak
2019-03-17 15:20:51
z adresu IP: (84.203.xxx.xxx)
Ocena: 1
The best womer evrt
~Krol
2019-03-17 08:36:12
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: -1
Zajebiste ????????
~Monia
2019-03-17 08:11:16
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 0
Najlepsze Moto Dols ???????????????????????? tyle dobrego nie robi nikt!!! Głosujemy na najlepszych!