Dwie Racje: Karta LGBT

Dariusz Wieczorkowski, dwie | Utworzono: 2019-03-13 16:50 | Zmodyfikowano: 2019-03-13 13:47
A|A|A

Zdjęcie ilustracyjne (fot. Pixabay)

POSŁUCHAJ DWÓCH RACJI:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~ada
2019-03-16 19:14:46
z adresu IP: (178.219.xxx.xxx)
Ocena: 1
Rozumiem ze karta lgbt ma pomóc osobom homo bi i transseksulanym powrócić do normalności. Jesli tak to jestem za kartą
~Franek łowca bramek
2019-03-14 21:49:29
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 4
Pan z solidarnej Polski nie potrafi się wysłowić pani z nowoczesnej powtarza to co jej napisali w centrali powołując się na jakieś badania o których nikt nie wie bo nie ma źródeł. Ja nie wiem tym ludziom jakieś pranie mózgu zrobili?
~Janek
2019-03-14 16:38:06
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: 0
Co by nie mówiąc o obecnej sytuacji na scenie politycznej głosuje na KONFEDERACJE
~Packa
2019-03-14 11:11:05
z adresu IP: (89.73.xxx.xxx)
Ocena: 2
Czy nie ma w tym kraju poważniejszych problemów? Kogo to obchodzi kto jest homo, a kto nie? Swoją drogą to homoseksualiści zgodnie z konstytucją mają dokładnie takie same prawa jak heteroseksualiści.
~LPG +++
2019-03-13 22:53:50
z adresu IP: (77.112.xxx.xxx)
Ocena: -1
Wiosna biedroń
~I-co?
2019-03-13 19:52:14
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 5
Jeśli ktos ma wątpliwości po co to jest to posłuchajmy co mówią LGBT o sobie: "To jest uwodzenie nowej generacji. Próbujemy uwieść następne pokolenie." (orig: "This is going to be the grooming of the next generation. We are trying to groom the next generation," nie mozna wkleić linka - szkoda)
~Resort
2019-03-13 19:47:15
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 3
Edukacja seksualna i "równościowa" w UK kończy się tym, że jest rocznie ponad 80 tys incydentów pedofilskich. Dla przypomnienia: to kraj anglikański, nie katolicki.
~Racja jest tylko jedna.
2019-03-13 18:15:34
z adresu IP: (82.148.xxx.xxx)
Ocena: 9
Tepic sodomie i zboczenia w zarodku!!!
~zdrowy rozsądek
2019-03-13 17:35:43
z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ocena: 12
Przestańcie już z tymi głupotami. Tacy ludzie byli zawsze i żyli jak chcieli. nic się w tej sprawie nie zmieniło. Po co więc to całe robienie histerii, kart LGBT, edukacji na ten temat itp. Dzieci nie powinny zajmować się takimi sprawami, bo to problemy dorosłych ludzi.