Sztuka w RWK: Mariusz Gorzelak, BUCK.studio i jazz na nowych wystawach oraz rezydencja artystyczna [POSŁUCHAJ I ZOBACZ]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2019-04-25 12:38 | Zmodyfikowano: 2019-04-25 12:59


Od czwartku 25 kwietnia  w Centrum Kultury Agora zobaczymy niepokazywane dotąd prace Mariusza Gorzelaka. O krótkich, graficznych historiach, chwilach przed wypełnianiem przestrzeni na nowo i pracą nad "Cudowną pustką" rozmawiałem z wrocławskim artystą i Polą Fedyszyn.

Posłuchaj całej rozmowy: 


 


BWA Dizajn 4 maja rozpoczną się "Żyjnia" i "Wystawa 5!" przygotowana przez BUCK.studio. Dobrze znani polskim i zagranicznym wielbicielom dizajnu wrocławscy projektanci po raz pierwszy zaprezentują w formie wystawy swoje dotychczasowe projekty dla przestrzeni publicznych. W temat wprowadzili nas  Paweł Buck i Katarzyna Roj.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


Podczas swojego pobytu w Berlinie Mateusz Peringer, wrocławski projektant ceramiki i współtwórca spółdzielni socjalnej "Zakwas", skupi się na obserwacji i badaniu działania niemieckich spółdzielni socjalnych. O swoich działaniach i planach po opowiedział w towarzystwie Krzysztofa Bielaszki z AiR Wro.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


W czwartek rozpoczyna się 55. Santander Jazz nad Odrą Festiwal. W galerii Impartu wiszą już najlepsze prace pierwszej edycji konkursu fotograficznego im. Marka Karewicza. o której mówili Maria Wesołowska i Lech Basel i Wojciech Siwek.

Posłuchaj całej rozmowy:


 

 

Do usłyszenia co środę w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.