Przełamanie szczypiornistów Zagłębia

BT, mat. prasowe | Utworzono: 2019-04-27 21:47

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Lubinianie częściej byli na prowadzeniu, jednak nie potrafili uzyskać wyraźniejszej przewagi. Zawodnicy Pogoni wiedzieli, że utrata kilku bramek z rzędu może ich drogo kosztować i trzymali dystans do gospodarzy. Zagłębie w końcówce pierwszej połowy wygrywało 11:9, ale ostatnie minuty należały do gości i do przerwy mieliśmy remis.

W drugiej połowie oglądaliśmy podobny obraz. Lubinianie byli na prowadzeniu, jednak nie było one na tyle wysokie, aby kontrolować przebieg boiskowych wydarzeń. Przewaga Zagłębia wynosiła 1-2 bramki.

MVP meczu: Paweł Dudkowski (Zagłębie)

MKS Zagłębie Lubin – Sandra Spa Pogoń Szczecin 26:23 (12:12)

Zagłębie: Małecki , Skrzyniarz – Borowczyk, Stankiewicz 2, Dudkowski 8, Gębala 1, Jaszka , Moryń 5, Mrozowicz , Bondzior 6, Pawlaczyk , Kużdeba 1, Sroczyk 3, Dawydzik , Pietruszko.

Sandra Spa Pogoń: Gawryś, Zapora – Wąsowski, Horiha 3, Krupa 4, Bosy 2, Biernacki 7, Jońca, Jedziniak, Krysiak , Matuszak, Rybski 2, Zaremba 4, Fedeńczak 1.