Wiosna spacerowała po Wrocławiu

Malwina Gadawa, el | Utworzono: 2019-05-02 18:32 | Zmodyfikowano: 2019-05-02 18:38
A|A|A

Fot: M. Gadawa

Polityk w stolicy Dolnego Śląska podkreślał, że samorządy będą się rozwijały, ale muszą mieć wsparcie ze strony państwa.

Działacze Wiosny, którzy swój spacer rozpoczęli przy Dworcu Głównym PKP, zostali serdecznie przywitani przez mieszkańców Wrocławia.

Krzysztof Śmiszek, lider Wiosny w wyborach do Parlamentu Europejskiego w okręgu dolnośląsko-opolskim podczas spaceru po mieście rozmawiał dziś z mieszkańcami Wrocławia, m.in o transporcie zbiorowym. Polityk skrytykował ostatnią decyzję spółki Koleje Dolnośląskie w sprawie unieważnienia przetargu na zakup 11 nowych pociągów. Według lidera listy to zła decyzja.

Wybory do Parlamentu Europejskiego za 24 dni. Mieszkańcy naszego regionu wybiorą pięciu albo sześciu posłów. Liczba ta będzie uzależniona od wyborczej frekwencji.

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~KONRAD
2019-05-04 17:47:33
z adresu IP: (46.134.xxx.xxx)
Ocena: 3
To żadna Wiosna tylko Pozimie lub Przedlato(-:
~poważnie
2019-05-04 04:34:50
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 5
Dlaczego poświęcacie temu pajacowi tyle uwagi ?
~LGBPRL
2019-05-04 02:11:24
z adresu IP: (5.60.xxx.xxx)
Ocena: 12
ZPN PZPR
~Lew
2019-05-03 12:19:49
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: -7
Fajne zdjecia
~Larry
2019-05-03 11:44:19
z adresu IP: (95.41.xxx.xxx)
Ocena: -3
A może lepiej “Słoneczne Lato”*:)?!§
~wrocławianin
2019-05-03 09:21:07
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 17
Do tych dziwnych ludzi bardziej by pasowała nazwa "Zmierzch" lub "Ponura jesień".
~roz
2019-05-03 06:47:56
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 10
Szanowna Pani Żurnalistko!Czy Pani zna taki znak interpunkcyjny , który się nazywa:" cudzysłów''? On by się tu bardzo przydał w nazwie partii pana Biedronia, od której rozpoczyna Pani tytuł swego materiału.Chyba że Pani bardzo zależało na wyrażeniu swego osobistego stosunku do niej oraz do jej założyciela.Doprawdy rozkoszne...
~Fetyszysta
2019-05-02 21:42:14
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 6
Koryta i pieniądze się tylko liczą,suweren to dla nich tylko głupi tępy ciemnogród.
~Marcin
2019-05-02 21:27:15
z adresu IP: (82.148.xxx.xxx)
Ocena: 10
Banda sodomitow i zbokow w miim Wroclawiu, precz. Tu jest Wroclaw nie bruksela tu sie zboczen nie popiera!!!!
~Jan
2019-05-02 20:09:32
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 8
Pary w polityce sie nie sprawdzaja. W lozku pewnie tak.
~Radek
2019-05-02 19:54:08
z adresu IP: (62.69.xxx.xxx)
Ocena: 12
Obleśny gościu.
~MadMaxSyndrome.
2019-05-02 19:47:43
z adresu IP: (62.87.xxx.xxx)
Ocena: 12
Dobrze, że wyjechałem na majówkę, nie muszę na to wszystko patrzeć. Cały rok się człowiek naogląda i ma już wszystkiego powyżej dziurek w nosie. Chodzę na wybory, głosuję na ludzi normalnych, myślących, a tu po wyborach dowiaduję się, że nic z tego, dalej tkwimy w matni, tylko pod innym nazwiskiem, bo rodacy nie potrafią nic zmienić...
~Joanna
2019-05-02 19:29:14
z adresu IP: (79.186.xxx.xxx)
Ocena: 8
A fe, żeby tak facet z facetem, obrzydliwe.