Rozmowa Dnia: Nowy prezes MPK i jego plan na MPK

Dariusz Wieczorkowski, d | Utworzono: 2019-05-14 09:03 | Zmodyfikowano: 2019-05-14 09:03
A|A|A

(fot. Andrzej Owczarek)

POSŁUCHAJ ROZMOWY DNIA:

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ:

Rozmowa Dnia: Krzysztof Balawejder. Nowy prezes MPK we Wrocławiu?

Rozmowa Dnia: Prezes MPK we Wrocławiu. O kondycji spółki i planach na przyszłość

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Harley Sutryk
2019-05-21 00:44:20
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 3
Jabba kontr atakuje.
~Ag9
2019-05-19 17:16:06
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 3
Facet od kota i pr-u. W sumie to pasuje do Sutryk tylko nie jest taki fotogeniczny. A zapomniałam o tej firmie na P co ją wyprzedał.
~Wrocławianin.
2019-05-19 04:13:40
z adresu IP: (62.87.xxx.xxx)
Ocena: 3
Do szach Ja tu nie widzę żadnych nakazów, zakazów, ludzie komentują rzeczywistość. Polbus pada, prezes w radio, albo na fejsbuku, do Mpk przyszedł z mianowania, bez żadnego konkursu, ze wszystkimi ma kontakt (wirtualny), tylko z pracownikami nie bardzo... Same suche fakty, więc w czym rzecz? Ty chyba jesteś z kółka wzajemnej adoracji...
~szah
2019-05-19 00:05:38
z adresu IP: (95.41.xxx.xxx)
Ocena: 0
Widzę, że forum Radia Wrocław zamienia się w druga G.Wrocławską, gdzie pełno ekspertów od wszystkiego, niespełnionych geniuszy znających się na wszystkim, od tak dających nakazy jak prowadzić firmę z kilkoma tysiącami pracowników. Doprawdy zabawny widok
~////
2019-05-17 21:41:26
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: 4
No i słup przerósł możliwości menadżerskie słupa... do 22 maja tramwajów na Legnickiej nie będzie.
~New
2019-05-16 15:12:32
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 5
Kolejna zamiana i nic z tego, jak beton był tak będzie, aż powoli wygłaszą MPK i oddadzą w prywatne ręce.
~Wrocławianin.
2019-05-15 10:28:08
z adresu IP: (62.87.xxx.xxx)
Ocena: 15
Pan prezes wyjdzie z radia, pojedzie na jedną, drugą pętlę, porozmawia ze swoimi pracownikami, ile godzin jeżdżą bez przerwy, pracują 8-10 godzin, przerwa za cały dzień (jak się uda) to 15min! Jak nieraz obserwuję kierowców wysiadających na pętli z kabiny, to aż mnie samego kręgosłup boli. Tu widzę przyczynę zdarzeń drogowych, nieuregulowany czas rozpoczynania i kończenia zmian. Zaczynasz o 15:00, Kończysz o 1:00 w nocy, dojazd do domu, ok. 2:00 w domu, a na 13:00 rozpoczęcie kolejnej zmiany gdzieś na mieście+dojazd i znowu do 23:00. Nikt nie jest robotem, oprócz pracy każdy ma w domu swoje problemy i nie ma możliwości spać do południa... Nie dziwcie się ludzie, że kierowca jest zmęczony, to też człowiek.
~Babcia
2019-05-15 09:38:42
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 7
Ależ on pucołowaty, a ti ti :)
~klint
2019-05-15 00:24:33
z adresu IP: (77.114.xxx.xxx)
Ocena: -14
Ciekawa audycja, nowy prezes sprawia wrażenie rozsądnego człowieka, to może być właściwy człowiek na właściwym miejscu.
~A2s
2019-05-14 23:44:01
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 20
Gdyby ktoś szukał prezesa, to jest w radiu albo na fejsbuchu...
~pol
2019-05-14 19:11:16
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 19
30 tys . miesięcznie piechotą nie chodzi. Kolejny lawirant odpowiednio ustawiony. Nie było nic słychać o konkursie i wakacie. I tak to działa we Wrocławiu od ponad 30-stu lat. Smutne...
~Niewidzialny
2019-05-14 17:09:28
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: -2
A czemu autobusy zapominają tras i przystanków?
~pan żaba
2019-05-14 15:23:31
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 16
jabba the hut
~Pasażer
2019-05-14 14:51:56
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 21
Czy to ten sam gostek, który doprowadził do upadku wrocławski Polbus?
~Wrocławianin
2019-05-14 12:59:16
z adresu IP: (89.78.xxx.xxx)
Ocena: 5
Tylko ze widać z nadania partyjnego a nie specjalista więc teraz pewnie zamiast wreszcie zlikwidować te tramwaje, na ich miejsce pasy ruchu porobić i zmniejszyć diametralnie korki to weźmie i pobuduje nowe linie tramwajowe i po mieście będzie można jeździć albo tramwajem albo na piechotę. A jako że często psujące się tramwaje blokują cały ruch zostanie - na piechotę
~Komentarz został usunięty
2019-05-14 12:48:07
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 13
Komentarz został usunięty
~jacośmampecha
2019-05-14 10:49:32
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 6
W sobotę nie było mojej 20, a w niedzielę nie przyjechała 5. Nie radzę też wierzyć w to co podają tablice. Na kilkuprzystankowym odcinku Powstańców Śląskich raz pierwsza do przystanku dojeżdżała 2 a raz 20.
~ty3y
2019-05-14 10:48:00
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 5
Po co pytać o trasy tramwajowe skoro to nie mpk decyduje na ten temat ...
~Maślice
2019-05-14 10:11:03
z adresu IP: (194.8.xxx.xxx)
Ocena: 8
Nie będzie tramwaju na Maślice? Skandal!
~Paweł
2019-05-14 10:11:01
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 6
Podsumowanie rozmowy: jest dobrze, będzie lepiej. Niestety, nowy prezes MPK nie obiecał, że w ciągu 5-10 lat pojedziemy tramwajem na Jagodno czy Swojczyce. Powiedział tylko, że zrobią wszystko, aby tak się stało. Czyli w razie czego: chcieliśmy, ale nam nie wyszło.
~Oko
2019-05-14 10:04:22
z adresu IP: (82.145.xxx.xxx)
Ocena: 18
Miałem okazję pracować w MPK na Obornickiej. Ta firma to dno. Na zajezdni autobusowej siedzi sama klika. Obsadzone wszystkie stanowiska znajomymi i rodziną od kierowników po mistrzów i ich synkow. Mechanicy na nocnych zmianach zamiast pracować to śpią. Puszczane są niesprawne autobusy do ruchu. Załatwia się prywate tu coś się zespawa tam coś się wwyniesie itd...
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.