TOP5 dolnośląskich domów kultury [GŁOSOWANIE]

Filip Marczyński, Karolina Kurczab, Justyna Kościelna, Barbara Szeligowska,Piotr Słowiński, Bartosz Szarafin | Utworzono: 2019-05-18 11:15 | Zmodyfikowano: 2019-05-18 11:30
A|A|A

prw

Codziennie można oddać głos. Zwycięża klub, który uzbiera najwięcej głosów. Głosowanie potrwa do 1 czerwca do godziny 15.30 Głosy oddawane z adresów IP będących węzłami sieci TOR oraz serwerami proxy oraz głosy oddane przez roboty będą usuwane.   

Ten plebiscyt już się zakończył

Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy

Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy powstało w 2000 roku z połączenia dwóch placówek - Domu Kultury Harcerz i Młodzieżowego Domu Kultury. To miejsce, w którym popołudniami, dzieci od najmłodszych lat stawiają swoje pierwsze kroki w różnych dziedzinach artystycznych, odkrywając swoje talenty i pogłębiając zainteresowania. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - są zajęcia plastyczne, w tym ceramika i malarstwo, językowe koła zainteresowań, zajęcia taneczne, z tańca zarówno współczesnego jak i towarzyskiego, a także zajęcia wokalne i teatralne. Określane mianem miejsca przyjaznego nie tylko dla najmłodszych, bo na zajęciach możemy spotkać nawet studentów, którzy zwykle po latach wracają, by tym razem w roli nauczyciela, uczyć kolejne pokolenia.

Kłodzki Ośrodek Kultury

Kłodzki Ośrodek Kultury znajduje się w centrum miasta. Można też powiedzieć, że w centrum ziemi kłodzkiej. To to miejsce najczęściej wybierają do współpracy menadżerowie zespołów i teatrów organizując spektakle wyjazdowe. Blisko jest tu z każdego kierunku. Ośrodek codziennie przygotowuje ofertę zajęć dla dzieci i młodzieży. Od plastyki, przez taniec nowoczesny, balet, zajęcia recytatorskie, po zajęcia teatralne. To tu swój czas spędzały pokolenia.

 

Jeleniogórskie Centrum Kultury

Jeleniogórskie Centrum Kultury powstało w 2002 roku w wyniku połączenia Miejskiego Ośrodka Kultury i Regionalnego Centrum Kultury. Pracownicy starają się przygotować młode pokolenie do twórczego i aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz współtworzenie oferty rozrywkowej i rekreacyjnej dla mieszkańców regionu i przebywających w nim turystów. Wiodącą i priorytetową rolę spełnia edukacja artystyczna dla wszystkich grup wiekowych, prowadzona we wszystkich podstawowych dziedzinach sztuki. Prowadzony przez JCK impresariat artystyczny pracuje głównie na rzecz miasta i regionu jeleniogórskiego.  

Centrum Kultury w Czarnym Borze

Centrum Kultury w Czarnym Borze, jako jedno z nielicznych, dysponuje nowoczesną, obszerną siedzibą, zbudowaną w 2014 roku, od razu z myślą o tej właśnie instytucji. Znajduje się w centrum miejscowości, w bliskim sąsiedztwie szkoły. W środku, na 830 metrach kwadratowych, śmiało zaprojektowana biblioteka z antresolą, sala widowiskowa na 150 osób, centrum konferencyjne i warsztatowe, z pełnym dostępem dla osób niepełnosprawnych.

Centrum Kultury w Siechnicach

Centrum Kultury w Siechnicach prowadzi zajęcia animacyjne, edukacyjne i artystyczne, organizuje też koncerty, imprezy klubowe oraz plenerowe, pikniki, wieczory filmowe czy spotkania z kabaretem. Centrum dba też o promocje talentów organizując lub współorganizując konkursy czy festiwale, a także przeglądy, wystawy i spotkania autorskie.  

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Maka paka kłodzko
2019-06-01 15:05:20
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
Czy damy radę pozdro
~Aleksandra
2019-06-01 12:53:58
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 0
Czarny Bór taka mała miejscowość, A i tak ma dużą liczbę głosów więc z poruwnaniem do Kłodzka to i tak jesteśmy lepsi. Przynajmniej nie potrzebujemy oszukiwać tak jak wy.
~Klaudia kaza
2019-06-01 10:53:21
z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Ocena: 0
BRAWO oby tak dalej :-)
~Krystyna
2019-06-01 09:56:05
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -1
Pani Sylwio też kiedyś będzie Pani babcią i oby wtedy ktoś nie wypowiadał się o Pani w tak lekceważący sposób. My dziadki mamy swoje miejsce w Centrum i jesteśmy z tego powodu radzi i dziękujemy. Swoje miejsce mają też przedszkolaki a za tydzień idę na premierę dziecięcego teatrzyku. Coś się więc dzieje a Pani chyba to przeoczyła. A o tańcach też już wiem że będą. Do zobaczenia w Centrum.
~Sylwia
2019-05-31 11:36:49
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 0
Co z tego że Czarny Bór ma takie centrum kultury skoro nic się w nim nie dzieje. Były tance dla dzieci angielski i inne fajne rzeczy przez chwilę i wszystkich pogonili. Jest miejsce tylko dla dziadków z uniwersytetu trzeciego wieku. Wszyscy muszą wozić dzieci do miasta na zajęcia dodatkowe.
~ala zy potchala
2019-05-30 23:37:49
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 0
czarny bur de best
~jaja
2019-05-30 23:27:07
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
między 22.00 a 23.00 Czarny Bór zrobił ponad 350 głosów, czyli łącznie w ciągu ostatnich 2 godzin ponad 650 . Super, Super. ale jaja.
~jaja
2019-05-30 22:25:18
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Czarny Bór własnie sprawdziłem z ciekawości jak to jest, więc ponad 300 głosów dostaliście pomiędzy 21.00 a 22.00 dziś. Super gratulacje. Więc wyluzujcie z tymi inwektywami do Kłodzka i nie róbta jaj. Tom sie uśmiał....
~Aleksandra
2019-05-30 21:00:06
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -1
Proszę oddajcie swój głos na Clzarny Bór jest to świetna biblioteka pełna fantastycznych książek oraz bardzo nowoczesna
~Aleksandra
2019-05-30 20:58:10
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 0
Oby Czarny Bór wygrał proszę????
~lena z citroena
2019-05-30 19:09:45
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: -1
Czarny Bór powinien wygrać
~Lena z citroena
2019-05-30 19:09:10
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 0
Czarny Bór najlepszy!Kłodzko oszukuje,Czarny Bór mała gmina zasługuje na zwycięstwo tfu
~Agata z fiata
2019-05-30 19:07:13
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
Kłodzko wy oszuści! Kupowanie głosów jest nie fair !
~Dkl
2019-05-30 10:12:20
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: -1
Są Dni Kłodzka, dużo występów, a dyr. KOK przy każdej okazji agituje do głosowania codziennie, no to im rośnie. Pewnie tak samo jest Cz. Borze. Ludzie więcej luzu.
~kłodzko
2019-05-30 00:30:34
z adresu IP: (91.238.xxx.xxx)
Ocena: 0
prawda!zabawa przednia:)
~Ewik
2019-05-30 00:24:28
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 0
Po co tyle złości,nerwów w komentarzach.To zabawa,ludzie jak są zmotywowani i głosują to głosów przybywa...proste.Po co się obrażać,trochę empatii.Pozdrawiam i Czarny Bór i Kłodzko????
~...
2019-05-29 22:59:10
z adresu IP: (103.99.xxx.xxx)
Ocena: 0
trzeba to oficjalnie opisać gdzieś, nieuczciwy konkurs! Radio czerpie z wejść na stronę, nie ma to nic wspólnego z głosowaniem mieszkańców. Zostawcie to Kłodzko i opiszcie w mediach!
~kłodzko
2019-05-29 22:50:33
z adresu IP: (185.208.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jadą cały dzień na automacie, a teraz to już w ogóle! gdzieś niech sobie wsadza ten konkurs bez zabezpieczeń. niby blokują tor i roboty a tu proszę. Radio Wrocław hello?
~haha
2019-05-29 22:47:34
z adresu IP: (185.205.xxx.xxx)
Ocena: 0
ciekawe czy reakcja to widzi:) kto to dzisiaj płakał że Kłodzko oszukuje?:D nie no żart
~czarny ból
2019-05-29 22:46:07
z adresu IP: (185.205.xxx.xxx)
Ocena: 1
teraz jest dobry moment aby zobaczyć jak działa automat oszustów, 20 głosów na minutę. tylko pogratulować. Kłodzko zróbcie to samo!
~Redakcja
2019-05-29 13:53:14
z adresu IP: (194.181.xxx.xxx)
Ocena: 0
Bardzo prosimy o nieużywanie wulgaryzmów. Będziemy blokować komentarze zawierając słowa powszechnie uznane za obelżywe. Dziękujemy za udział w zabawie.
~Wygrana
2019-05-29 13:17:33
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Czarny Bór, widać jaką ma kulturę:D trzymam kciuki za Kłodzko najlepszy i profesjonalny ośrodek. Nie poddawajcie się.
~Komentarz został usunięty
2019-05-29 12:33:53
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 0
Komentarz został usunięty
~Adam Swiszczypala
2019-05-29 12:32:33
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 0
Czarny bor ma najleoszy osrodek kultury na dolnymslasku!! musza wygrac
~Komentarz został usunięty
2019-05-29 12:31:56
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 0
Komentarz został usunięty
~Marian T
2019-05-29 12:29:49
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 0
Kłocko oszuści!!! jd
~Komentarz został usunięty
2019-05-29 12:28:26
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 0
Komentarz został usunięty
~Komentarz został usunięty
2019-05-29 12:27:55
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 0
Komentarz został usunięty
~Komentarz został usunięty
2019-05-29 12:27:05
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 0
Komentarz został usunięty
~kłodzko
2019-05-29 09:08:19
z adresu IP: (185.253.xxx.xxx)
Ocena: 0
tylko KOK! najlepsze imprezy, najlepsza ekipa!
~marko
2019-05-29 09:00:52
z adresu IP: (185.253.xxx.xxx)
Ocena: 1
Czarny Bór nie potrafi przełknąć porażki:) trzymamy kciuki za Kłodzko! Głosujemy codziennie z całą rodziną!!!
~Katia
2019-05-29 08:57:56
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
Budzimy się ,,klodzki nocny marku,, bo przecież w nocy jesteś tak pracowity , że przybylo Wam aż ponad 400 głosów w ciagu 4 nocnych godzin.. Zazdroszczę tej nocnej aktywności ????
~haha
2019-05-29 08:47:26
z adresu IP: (79.98.xxx.xxx)
Ocena: -1
widać, ktoś z Czarnego Boru ma ból d..., dobrze że komentujący nie widzi jak im wzrasta nagle o 200, 300!:D
~Mat-mat
2019-05-29 08:13:53
z adresu IP: (46.171.xxx.xxx)
Ocena: 0
O prosze!! A Klodzko nie spi w nocy tylko glosuje?? Wzrost liczby glosow o 400 przez kilka godzin nocnych?? Podejzana sprawa...
~obserwator
2019-05-28 23:44:35
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 0
Cały czas obserwuje potyczki tego głosowania i zauważyłem, że od kilku dni przewaga kłodzkiego Ośrodka Kultury wzrasta głównie w momencie kiedy wzrasta liczba głosów Centrum Kultury w Czarnym Borze i może mi się wydaje - ale jak w Czarnym Borze wzrasta np. o 50 to w Kłodzku za chwilę jest tak samo... hmmmm... przypadek?
~Edyta
2019-05-28 20:56:18
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 0
Czarny Bór najlepsza Gmina Ludzi z Pasją
~anka
2019-05-28 17:36:58
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 1
Jak te Domy Kultu LGBT, TO ZADNEGO NIE POlecam
~bob
2019-05-28 08:41:36
z adresu IP: (188.147.xxx.xxx)
Ocena: 1
w Czarnym Borze mamy najlepszy przyklad na to,ze nawet w malej wsi mozna cos zrobic.tak trzymac!
~heh
2019-05-24 17:29:47
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ja
~Maziak
2019-05-23 09:22:39
z adresu IP: (95.40.xxx.xxx)
Ocena: 1
W domu kultury w Kłodzko jest świetny instruktor od zajęć plastycznych pan Bogdan Wieczorek , polecam.
~Tom
2019-05-21 01:24:25
z adresu IP: (178.23.xxx.xxx)
Ocena: -1
A dlaczego tylko pięć?
~janusz
2019-05-19 18:02:55
z adresu IP: (89.174.xxx.xxx)
Ocena: -1
Panuje fajna atmosfera organizują durzo fajnych rzeczy dla durzych i małych i obcokrajowcó :brave kids????:)
~balwan2010
2019-05-19 18:00:14
z adresu IP: (89.174.xxx.xxx)
Ocena: -1
Panuje tam fajna atmosfera i organizują fajne żeczy dla małych i dużych ????