Rozdano Dolnośląskie Małe Granty

, el | Utworzono: 2019-05-19 08:26 | Zmodyfikowano: 2019-05-19 08:34
Rozdano Dolnośląskie Małe Granty - Fot: Pixabay
Fot: Pixabay

Chętnych było ponad cztery razy więcej. – Dofinansowania w wysokości do pięciu tysięcy złotych trafiają już do beneficjentów – mówi Michał Nowakowski, rzecznik Urzędu Marszałkowskiego:

W samym Wrocławiu zrealizowanych zostanie 16 projektów – między innymi gra miejska szlakiem polskich korzeni Wrocławia oraz międzyosiedlowa telewizja senioralna. Program sfinansuje również czerwcowe spacery czeskimi śladami. – Kontynuujemy projekt z poprzedniego roku – zapowiada Wojciech Błauciak z grupy nieformalnej Ano Tak:

To już czwarta edycja Dolnośląskich Małych Grantów. Dotychczas sfinansowano ponad 200 projektów. Zwycięskie inicjatywy muszą zostać zrealizowane w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Kolejne pomysły mieszkańców regionu walczą natomiast o głosy w Dolnośląskim Budżecie Obywatelskim – Aktywny Dolny Śląsk. W puli czeka milion 350 tysięcy złotych:

– dodawał Michał Nowakowski, rzecznik Urzędu Marszałkowskiego. Internetowe głosowanie na zatwierdzone projekty potrwa do 26 maja. Ponad 150 inicjatyw z całego województwa jest związanych z m.in. z aktywnością fizyczną i kulturą. Część z nich jest również poświęcona seniorom i osobom z niepełnosprawnościami. 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.