W Legnicy po raz pierwszy wykonano operacje lipofillingu na piersi

Karolina Kurczab, BT | Utworzono: 2019-05-24 08:35 | Zmodyfikowano: 2019-05-24 08:37
A|A|A

fot. Karolina Kurczab

Po kilku zabiegach oszczędzających, a także wszczepieniu implantu - piersi pacjentki różniły się kształtem i konsystencją. - Przy okazji operacji na kolejnej piersi postanowiliśmy za pomocą tej metody poprawić wygląd obu - mówi dr Tarkowski

- Chcemy żeby były zdrowe i nie tylko zdrowe ale i szczęśliwe. Piersi wyglądają świetnie, stwierdzam to z wielką satysfakcją jako chirurg, nie ma powikłań. Jestem pod wrażeniem tej metody i na pewno chciałbym stosować ją jak najczęściej.

Pacjentka jest już po operacji i przyznaje, że nie może doczekać się aż zobaczy rezultat w lustrze.

- To nie jest żadne widzimisię, to nie jest żaden zabieg kosmetyczny, dlatego tak się cieszę że Legnica podjęła się żeby wykonywać takie zabiegi. Jestem dozgonnie wdzięczna za to co tutaj się stało dla mnie i mam nadzieje, że będzie cała rzesza kobiet, które również będą miały okazje podejść do takiej operacji.


Sam dr Radosław Tarkowski, onkolog, który wykonał operacje przyznaje, że efekty są zniewalające. Nie ma żadnych powikłań, a piersi są równe i kształtne. Dr Tarkowski ma nadzieje, że to nie ostatnia operacja przy zastosowaniu tej metody. Póki co, niestety zabieg nie jest refundowany.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama