Mariusz Orion-Jędrysek: "Nie będę się obrażać na partię"

Malwina Gadawa, d | Utworzono: 2019-06-07 14:12 | Zmodyfikowano: 2019-06-07 14:12
A|A|A

(fot. Radio Wrocław)

Według nieoficjalnych informacji za decyzją premiera stoją skargi firm, którym nie podobały się opóźnienia w wydawaniu koncesji na wydobycie surowców. Wrocławski poseł dementuje te doniesienia.

Poseł zapewnia jednak, że choć stracił stanowisko, to na partię rządzącą nie ma zamiaru się obrażać.

Jednym z projektów, nad którym pracował Mariusz Orion-Jędrysek jest projekt ustawy dotyczący powstania Polskiej Agencji Geologicznej w Szczecinie. Według Jędryska powstanie agencji jest kluczowe dla rozwoju polityki surowcowej kraju. Projekt ustawy trafił już do sejmowej komisji.

POSŁUCHAJ ROZMOWY:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Ramon
2019-06-08 23:11:07
z adresu IP: (79.184.xxx.xxx)
Ocena: 4
Groteska. Napompowany paw bez jakiejkolwiek wiedzy o świecie. Ego wielkie jak Mount Everest. Szkoda, że rozumek nie nadąża. Umie tylko bełkotać dwa zdania na krzyż o tym, że jest wspaniały
~Uważny
2019-06-08 20:08:06
z adresu IP: (83.1.xxx.xxx)
Ocena: 4
Trzeba wyjaśnić też tajemnicze kontakty z Rosją: Interoceanmetal, kupowanie niepotrzebnych danych za grube pieniądze od Rosjan, chwalenie się publiczne, a wręcz obnoszenie kontaktami z Rosją, i ciepłe opinie nt. Oriona na ruskim portalu Sputnikpl, który jest orężem kacapskiej propagandy w Polsce
~Sprawiedliwy
2019-06-08 13:16:48
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 6
Prowincjonalny cwaniaczek, który przekalkulował. Warszawa to nie wrocławskie PCK. Takie prostaczki-cwaniaczki najlepiej czują się z takimi samymi jak oni. Stąd taka zażyłość z babiarzem i innym aferzystą Mieczysławem O. który miał tworzyć orionowi jego Prywatną Agencję Geologiczną i niszczyć PIG
~Szczepan
2019-06-08 12:09:21
z adresu IP: (79.184.xxx.xxx)
Ocena: 7
Partia traci zaufanie do tych, którzy ją oszukują
~For the first time
2019-06-08 12:05:21
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: -8
Mapy że złożami oddane Rotszyldom?
~Obserwator
2019-06-08 09:59:54
z adresu IP: (79.184.xxx.xxx)
Ocena: 8
Facet narobił niesamowitego bałaganu, wprowadził totalny chaos, szastał publicznymi milionami, upadlał ludzi i brzydko mówił w towarzystwie o swoich zwierzchnikach. Teraz w upokarzający sposób czołgi się po ziemi i skamla o litość bo jeszcze się łudzi, że może jednak będzie na listach do sejmu
~JESTEM
2019-06-08 09:52:04
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -8
NIE MAM ZADNYCH ZLUDZEN CO DO PiSu I OBOJETNE KTO TAM BEDZIE, BO REALIZUJA INNY SCENARIUSZ NIZ TEN, Z KTORYM STARTOWALI DO WYBOROW...TERAZ BEDZIE REALIZACJA USTAWY 447 A NA KLAMCOW JUZ NIE GLOSUJE...
~Jowisz
2019-06-07 21:26:46
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 7
WRRESZCIE!!!!!!
~Danish
2019-06-07 19:53:40
z adresu IP: (88.220.xxx.xxx)
Ocena: 7
Miałeś chamie złoty róg... Ale nic nie zrobiłeś przez 4 lata. NIC! Hańba!!!
~HannaPanna
2019-06-07 19:49:21
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 8
Żałosny człowiek. Braku wiedzy i umiejętności nie mozna zastepowac prostactwem, aroganctwem i chamstwem.
~Ania18035
2019-06-07 18:48:23
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: -4
Najlepszy geolog jakiego miała Polska. Założę się że przyjdzie na jego miejsce jakas gowniara która nie będzie mogła mu dorownac wiedzą i wykrztalceniem. Z tego słynie kowalczyk że pozbywa się lepszych a na przy sobie np Bednarskiego bez wykrztalceniia i wiedzy i tu też tak będzie.
~Woj
2019-06-07 14:51:29
z adresu IP: (81.219.xxx.xxx)
Ocena: -1
Oczywiście firmom podobają się tacy urzędnicy, których można "przekonać". Decyzje kadrowe PIS rozczarowują mnie.