Wrocławski Behavior pracuje nad nową płytą

Ewa Zając | Utworzono: 2007-11-13 09:58 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Posłuchaj audycji Polskiego Radia Wrocław o tym, jak powstawała muzyka do "Włatców Móch":

Behavior to fuzja dwóch bandów: rockowego zespołu Karuzela i hip hopowej formacji Strefa Wrzutu. Dzięki temu grupie udało się stworzyć własny, bardzo ciekawy styl, będący autorskim połączeniem hip hopu i rocka.

Sami muzycy Behavioru mówią, że są „zespołem niedokończonych płyt”. Jak dotąd nie mają na koncie żadnej oficjalnie wydanej płyty, nie mają też wydawcy. Własnym nakładem sił przygotowali i wydali mini longplay „Fort Polio”, na którym znalazło się sześć utworów.

W ubiegłym roku Behavior zmierzył się z „Włatcami móch” animowanym serialem dla dorosłych. Zespół został zaproszony do pracy nad ścieżką muzyczną. Muzycy grupy postanowili nie tworzyć muzyki wyłącznie na potrzeby serialu - stricte ilustracyjnej. Wykorzystywane są fragmenty gotowych utworów.

Formacji Behavior udało się też zaistnieć na dużym ekranie, w głośnym filmie Xawerego Żuławskiego „Chaos”, w którym można posłuchać muzyki zespołu.

Teraz Behavior pracuje nad nowym, drugim albumem. Jak twierdzą sami muzycy, „są już bliżej niż dalej”. Premiera płyty przewidywana jest na grudzień tego roku.

BEHAVIOR:

mc - Maciek “Matyah” Ziółkowski
mc - Piotr “Zane” Kudela
mc - Patryk Leśniarek
bas - Jarek Czernichowski
gitara - Iwar Romanek
gitara - Piotr Krzykwa
perkusja - Piotr Romanowski

Reklama
Dźwięki
Wrocławski Behavior o pracy nad muzyką do "Włatców Móch".

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.