Mężczyzna, podejrzewany o pobicie Przemysława Witkowskiego, usłyszał zarzuty

Radio Wrocław, z informacji prasowych | Utworzono: 2019-07-31 19:00 | Zmodyfikowano: 2019-07-31 19:00
A|A|A

fot. facebook/ Przemysław Witkowski

Mężczyzna podejrzany jest o atak na 37-latka, do którego doszło w ubiegłym tygodniu w rejonie mostu Trzebnickiego. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Z ustaleń wynikało, że sprawca wielokrotnie uderzał pokrzywdzonego, czym doprowadził do obrażeń jego twarzy. Ratownicy medyczni udzielili mężczyźnie pomocy medycznej, a policjanci przyjęli od niego zawiadomienie o zdarzeniu.

Prowadzone działania zakończyły się zatrzymaniem wczoraj w godzinach popołudniowych, mężczyzny podejrzanego o ten czyn. Jest nim 28-letni mieszkaniec Wrocławia. W wyniku późniejszych czynności procesowych został on rozpoznany przez pokrzywdzonego i dzisiaj został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej Wrocław Psie Pole.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania uszczerbku na zdrowiu, a także gróźb pozbawienia życia z powodu przynależności politycznej. Za popełnione przestępstwa będzie musiał teraz odpowiedzieć przed sądem, grozić mu może kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Andrzej
2019-07-31 15:00:50
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 3
Towarzysz Marczyński obecny w studio a jeszcze wczoraj siedział obok towarzysza Zdrojewskiego
~Bida
2019-07-31 09:35:18
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 4
Złapali na łapu capu, bo był podobny zupełnie do nikogo. Wstyd Panie Witkowski.
~Grzegorz
2019-07-31 08:04:23
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 16
Faszystowskie, rasistowskie, co jeszcze? Może glutenowe? Ludzie, dziennikarze powinni się liczyć ze słowami.
~lola
2019-07-31 03:04:31
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 19
Kiedy wreszcie znikną z portalu te krwawe sople ?
~Zenek
2019-07-31 00:19:39
z adresu IP: (89.70.xxx.xxx)
Ocena: -16
Przetrącić tej k...wie ręce i nogi, tak aby już nikogo nie pobił!
~eryk
2019-07-30 23:42:50
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: 41
co jest rasistowskiego w napisie " stop pedofili LGBT "" ????
~hmm?
2019-07-30 22:31:39
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 16
W sumie to nie wiadomo co tam się stało, przydałoby się nagranie z monitoringu i świadkowie.
~Przyjazny Wrocław ?
2019-07-30 21:43:03
z adresu IP: (2.58.xxx.xxx)
Ocena: 1
Wrocław Miastem spotkań. Czy naprawdę ?
~tutejszy
2019-07-30 20:59:29
z adresu IP: (185.119.xxx.xxx)
Ocena: 14
a przed sądem w Opolu Tomasz Komenda walczy o odszkodowanie bo był rozpoznanym "sprawcą" cóz jest zapotrzebowanie na "ofiarę" to i "sprawca" być musi
~Andrzej
2019-07-30 20:39:52
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 4
Tak wygląda praca w publicznym radio patrzyłem teraz na żywo a paniusia zapierdziela na telefonie a drugi na konferencji siedzi obok towarzysza Zdrojewskiego
~ten Kchający INACZEJ
2019-07-30 20:23:53
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: 8
woclaw sieje mowę NIENAWIŚĆI
~DIMITR
2019-07-30 19:56:55
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: 1
pier dupczoka zatrzymany?
~WrocLove
2019-07-30 19:54:54
z adresu IP: (89.76.xxx.xxx)
Ocena: 20
Dożywocie dla zwyrodnialca !
~...
2019-07-30 18:39:07
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 9
A czy zatrzymana tę kobietę która poszczuła psami w nocy mężczyznę w okolicach ulicy Drzewieckiego 6? Pare miesięcy temu media się o tym rozpisywały i cichosza? Media nie zdały egzaminu czy policja?